NeTestat GetCashFree - Easy money [AutoSurf]

Paul0909

Member
Registered
Buna tuturor. Sunt admin-ul acestui site si as vrea sa va prezint site-ul meu:

GetCashfree.info

Vrei sa faci bani pasiv, fara sa faci nimic?
Ai nimerit la locul potrivit. Cu acest site puteti castiga bani fara sa faceti nimic, venitul este pasiv. Tot ce trebuie sa faci este sa lasi o fereastra deschisa. (nu trebuie sa fi activ pe acea fereastra)

Înregistrează-te la GetCashfree.info
Inregistreaza-te astazi si primeste un bonus de bun venit in valoare de 0.10$. Cu acest site puteti castiga incepand cu 0.000200$ pe minut lasand o fereastra deschisa. Tot ceea ce trebuie sa faceti este sa apasati buton-ul Get Cash Free si site-ul va lucra pentru dvs. Castigurile pot creste pana la 0.000450$ pe minut in functie de planul avut.

Programul referrali
Va oferim un program de refferali foarte lucrativ, oferim 20% din castigurile refferalilor pentru membrii basic. Castigurile de pe urma refferalilor cresc pana la 40% din ceea ce produc, in functie de planul de membru ales.

Cum retrageti?
Puteți să vă retrageți banii atunci când aveți un cont cel puțin 3$. In functie de planul avut, minimul de plata scade la 1.5$.
Se retrage prin PayPal/ BTC. In viitor o sa adaugam si alte variante de plata, in functie de dorintele comunitatii.

Telegram
Ai intrebari? Ma poti gasi live in mare parte din timp pe grupul nostru de Telegram

PS: Link-ul din topic nu este link de refferal asa ca va puteti lasa link-ul de refferal aici pentru cei dornici sa se inscrie in echipa dvs.!
 
Ultima editare:
am primit si eu astazi prima plata de la el. uite si dovada
Vezi atașament 2954
Mie mi se pare tare ciudata plata asta.

Deci plateste 0.00045$ pe Minut. Intro saptamana sunt 10080 minute = 4.536$ castigati.

Deci ca sa castigi tu 25$ ar trebui sa lasi non-stop "fereastra aia " deschisa cam O LUNA de zile.

Ma bate matematica (poate) = Dar vreau sa vad o alta Dovada ( altfel postarea se sterge si vei fi sanctionat )

Ai PM. Timp raspuns 24ore
 
Mie mi se pare tare ciudata plata asta.

Deci plateste 0.00045$ pe Minut. Intro saptamana sunt 10080 minute = 4.536$ castigati.

Deci ca sa castigi tu 25$ ar trebui sa lasi non-stop "fereastra aia " deschisa cam O LUNA de zile.

Ma bate matematica (poate) = Dar vreau sa vad o alta Dovada ( altfel postarea se sterge si vei fi sanctionat )

Ai PM. Timp raspuns 24ore
te-ai gandit ca poate am peste 800+ referali ?
 
@Mariuselll

Are referali, dupa cum se vede si in poza, foarte multi si destul de activi. Daca ai nevoie iti dau si poza din sistem, in privat, pentru confirmare.

Am atasat dovada full din contul de paypal a lui Falkonety
 

Atașamente

  • Dovada Falkonety.png
    Dovada Falkonety.png
    165,2 KB · Vizualizări: 30
Ultima editare:
Off topic, discutat activitatea unui moderator.
Cred ca trebuie acces redus pentru moderator acum si niste scuze :) Chiar daca nu avea referrals si facea banii astia in 3 luni nu intr-o luna ca sa nu ne mai bata matematica ca doar atat stim ... sa calculam cati bani face x sau y si in cat timp .... Cred ca ar trebui lasat putin mai liber forumul, sincer de ceva timp intru si urmaresc treaba pe aici doar pentru Alex dar de la un timp a devenit prea puscarie... prea izolat si prea multe reguli si restrictii pentru userii noi.
 
Daca se mai continua asa sterg topicul imediat si toti care au postat aici out.
Repet si sper sa fie ultima oară.
Roforum nu e bazar sau loc unde îți faci publicitate, ci un loc in primesti sau oferi ajutor.
Daca e puscarie si cui nu-i convine poate alege un alt forum unde nu sunt atatea reguli.
Daca x crede ca o dovada de plata de la un user doar ce sa înregistrat este una ok, atunci spor la teapa, a nu se înțelege ca site de mai sus este de genul asta.
Un moderator sau eu luam decizia in funcție de informațiile care le avem, nu putem stii ca ai sute de referali plus e un site nou.
Apoi eu ti-as fi dat ban pentru cum ai raspuns in privat.
Hai sa nu vindem castraveți la grădinar.

Personal recomand la toți care citesc acest topic sa nu ia in considerare dovada de plata de mai sus.
 
Salutare,

Daca sunt membrii ROForum pe site, in urmatoarele 3 zile pachetele de Membership au un discount de 20%.

Tot pentru membrii ROForum, la orice pachet de reclama cumparat primiti 50% bonus. Doar dati-mi PM cu numele de pe site si va adaug bonusul. :)

Multumesc,
 
Salutare,

Baieti scuze de dublu post, dar am un anunt mai important, anunt pe care vreau sa-l vada toata lumea acuma, cat este fresh.

Site-ul a fost vandut catre ownerul Payskip.org (daca cunoasteti site-ul) in aceasta zi. Voi ramane in continuare admin si nu se va schimba nimic momentan. Platile vor fi facute ca de obicei.

Pe langa asta am vrut sa las aici, mai multe detalii de plata de pe site: Payment Proofs - Get Cash FREE

Daca aveti intrebari sau nelamuriri, va stau la dispozitie! :)

Multumesc,
 
Loading...
Back
Sus