NeTestat Gener8 - gener8ads.com (Castig din reclame cu extensie Chrome/Firefox)

Paul0909

Member
Registered
Gener8 este o extensie de browser cu care puteti castiga din reclamele afisate de aceasta.

Conform lor:
"Se estimeaza ca un utilizator obisnuit va putea castiga £20-40 pe luna."



Pasi:
  1. Instaleaza extensia Gener8 pentru Chrome sau Firefox
  2. Completeaza preferintele pentru a genera tokeni mai rapid si a face mai multi bani. Brand-urile platesc bani pentru a afisa ceea ce te intereseaza. Completand preferintele vei vedea reclame pe baza a ceea ce iti place si vei castiga bani mai repede.
  3. Genereaza tokeni. Tokenii echivaleaza cu bani reali. Acestia se aduna in portofel pana vei dori sa-i retragi.
  4. Doneaza sau retrage. Doneaza catre organizatia caritabila favorita sau retrage catre contul tau bancar. Aceasta optiune nu e disponibila deocamdata cat e in Beta.
Au si o tombola unde sunt oferiti aleatoriu £100 zilnic unui utilizator Gener8.
Acei £100 trebuie revendicati in 24 ore de la castigarea lor.
Fiecare referral invitat aduce o sansa in plus.
In plus au avut un concurs de refferali, unde am luat locul 2 si am primit o plata de 800 Lire sau 991$, atasata:

3157

Se castiga 10 tokeni pentru referrali.
Se mai castiga un bonus la atingerea unor obiective (milestones).

Link: Gener8
 
Huh, daca chiar se castiga asa, ne imbogatim toti astia care schimbam windows-ul la batrani :D
 
:)))
Am castigat de pe urma unui concurs de refferali tinut de gener8ads si Streamers Connected (Mai multi parteneri Twitch)

Sincer eu am promovat site-ul si nici nu am stiut de concurs, pana cand locul 3 a castigat 650 de lire si m-a contactat pe un alt forum. Acolo am si auzit de site si eram refferalul lui :)).

PS: Nu poti converti inca tokeni in $$ pana nu iasa din beta, la 50.000 useri. Momentan au vre-o 5000.

Au sediul in Londra si fac parte din incubatorul de afaceri WeWork de acolo.
 
Ultima editare:
Am vazut ca le arata doar peste reclamele adsense, deci daca te uiti la continut neacceptat de adsense atunci nu faci bani.
Intrebare : stii cand o sa introduca metoda de convertire a tokenilor in bani ?
 
Momentan peste adsense ca a fost mai ușor de programat. În curând va apărea și peste alte programe de reclame, gen adsense.

In momentul în care ies din beta. Plănuiesc sa facă asta la 50000 de membrii, acuma au aproximativ 5000.

Eu am 1300 tokeni, majoritatea din refferali. Prefer sa îmi țin adblock activ. Doar selectiv îl am pe whitelist și mai strâng câțiva tokeni
 
Momentan peste adsense ca a fost mai ușor de programat. În curând va apărea și peste alte programe de reclame, gen adsense.

In momentul în care ies din beta. Plănuiesc sa facă asta la 50000 de membrii, acuma au aproximativ 5000.

Eu am 1300 tokeni, majoritatea din refferali. Prefer sa îmi țin adblock activ. Doar selectiv îl am pe whitelist și mai strâng câțiva tokeni
Dacă e al tău vezi că e o eroare în footer. Dacă nu e, dă-le mail să rezolve că nu arată profi deloc cu erori.
Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, null given in /homepages/7/d761841337/htdocs/wp-content/themes/gener8/footer.php on line 154
PS: Chiar dacă pare promitățor momentan tokenii sunt inutili. Eu PERSONAL prefer să nu mă bag, au mai fost cazuri de crypto(tot la fel în beta) care au rămas la stadiu de scam. Nu o zis cu răutate dar e posibil să fi făcut câteva plăți să atragă userii și apoi după x luni să rămână tot în beta. În plus, nu știm ce înseamnă un token deci iar e tricky.
 
Dacă e al tău vezi că e o eroare în footer. Dacă nu e, dă-le mail să rezolve că nu arată profi deloc cu erori.

PS: Chiar dacă pare promitățor momentan tokenii sunt inutili. Eu PERSONAL prefer să nu mă bag, au mai fost cazuri de crypto(tot la fel în beta) care au rămas la stadiu de scam. Nu o zis cu răutate dar e posibil să fi făcut câteva plăți să atragă userii și apoi după x luni să rămână tot în beta. În plus, nu știm ce înseamnă un token deci iar e tricky.

Salutaare,

Nu e site-ul meu, doar il promovez. Avand in vedere ca mie mi-au facut o plata pentru acest concurs si chiar o plata foarte generoasa, o sa continui cu promovarea lui. Pana in momentul in care se dovedeste ca nu fac plati.

In rest iti dau dreptate, cu o mica specificare, nu are treaba cu lumea crypto. Tokeni se pot converti in lire.
 
Ok, ceva e tricky aici .. Ieri am facut 1 token si ceva si eram lvl2 .. Azi am deschis calculatorul si extensia mi-a cerut iar datele de logare .. Ar fi mai bine daca ai ramane conectat, dar nu asta e problema, problema e ca acum sunt inapoi lvl1 si am 0 tokens pe cont..
 
Aduni tokeni și atunci când nu ar trebui. Durează cam 24-48 de ore pana se actualizează corect.

La mine rămâne logat. Nu mi-a cerut niciodată sa ma loghez din nou.


@bodoborddo reclamele apar doar peste cele de la google
 
Mi-am amintit de gener8 asa ca am intrat la ei pe site si vazut ca acum poti schimba tokenii in bani, dar doar daca esti in uk (100 tokens sunt undeva la 10 lire).
A dat cineva din uk withdraw ?
Sa stiu daca sa o reinstalez in speranta ca ajunge si la noi, am undeva la 400 tokens si nu ii facusem in mai mult de o saptamana
 
Loading...
Back
Sus