Gazduire de la 1 euro pe an

Cei mai slabi..
 
Cand erau inca 1and1, cu pachetul basic care era 12$ stiu ca ducea 1500-2000 de oameni pe zi fara probleme la site de filme
 
Am un site gazduit la ei si sunt in cautarea altui furnizor, nu iti ofera SSL gratis, sunt multe limitari, suportul este de slaba calitate si astepti sa primesti un raspuns poate si doua saptamani sau nu il mai primesti deloc.
 
Nu sunt fan 1and1, am folosit acum vreo 15 anii domenii prin ei, pana sa scoata Romania din lista, dar serios acum, ce anume ati vrea voi sa primiti pentru 1 euro pe an?
 
Romanul este tot roman, tocmai ce iti spuneam ca sunt fonduri europene cu bugete alocate pentru echipamente , enel , infrastructura , salarii etc..., Dar vedem la final cine a avut dreptate si cine nu.
 
Nu ar trebui sa va aruncati asa sageti ca nu are sens, oricum nu va puteti bate oricat v-ati dori, suntem la coada europei pentru genul asta de comportament.

@abcsystem in orice fel de afacere din lumea asta vor exista pareri pro si contra, si fiecare parere la radacini are ceva constructiv, daca vrei sa intri pe piata de afaceri trebuie sa inveti sa fii temperat si sa iei lucrurile asa cum sunt fara sa iti pierzi cumpatul.

@z3r0Gee ar trebui sa astepti sa se lanseze produsul care este propus de catre @abcsystem si ulterior sa il testezi ca mai apoi sa poti face un review detaliat, ca altfel nu poti fi catalogat decat ca hater, si orice ai spune despre tine ar deveni non valor.

Suntem pe un forum unde ar trebui sa ne sustinem, nu sa ne bagam nasoale unii la altii!
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus