NeTestat [G.P.T] DollarClix - dollarclix.com

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Acest web-site este un gpt=get paid to= ești plătit pentru
Este o platformă care are mai multe add-on de genul poți câștiga bani din ptc,vizualizări youtube,completând sondaje,instaland aplicați pentru ipad,android,creare conturi,etc.

Aceasta platforma oferă servicii a 20 de firme

Plata manual ,minim un dolar în Paypal

- Get your gift card within few minutes. No FEES.
Minimum $5.00
You do not have enough cash to request this withdraw method.

Bank Wire- Bank Wire Transfer - No fees. TransferWise will deduct small processing fee. We need real name and DOB otherwise we'll cancel your withdrawal.
Minimum $25.00
You do not have enough cash to request this withdraw method.

Payoneer- Payoneer
Minimum $52.00
You do not have enough cash to request this withdraw method.

PayPal- Please make sure you are able to receive international payments on your PayPal before cashing out.If the payment gets denied by PayPal, it is very complex to get the payment processed again. Please verify BEFORE you cash out, or the payment might get lost
Minimum $1.00


Tango Card - Reward Link- New exciting and flexible E-reward delivered through email. Click here to know more about Tango Card and how to redeem it. No FEES.
Minimum $5.00


Tesco Card- Tesco Digital Gift Card 5.00
Amount $6.60


Visa Card- New exciting and flexible E-reward delivered through email. Click here to know more about Visa Card and how to redeem it. No FEES.
Minimum $5.00



Comisionul este de 2% parca pentru paypal



Dollarclix oferă 15% si 10% de niv1,2 plătește în paypal ,trebuie să ai minim o zi vechime pentru a cere bani.

Dollarclix oferă puncte 1 punct =0,01$ .convertiți punctele în bani.

Account Balance $0.07
Points Balance 0.97
Cash Received $ 33




Your Referral URL (1,717 Hits)
Link inregistrare referral

DollarClix - Start earning online today and turn your opinions into Cash!



sau fara referral

www.dollarclix.com

Ieri m-am logat pe acest website dupa 3 ani de inactivitate , am facut un dolar si am cerut plata sa vad daca mai plateste ,astazi mia venit plata ,cred ca este inca ok .Adminul castiga 30%pana la 50 % profit dupa taskurile noastre , asadar este interesul lui cred sa se tina de treaba . Am activat pe el acum 3 ani de hobby si inca mai activez pe el cand imi aduc aminte .

La fel dupa 3 ani vad ca am si 85 de referrali din care doar 1 activ , de obicei alte situri iti canceleaza referrali directi ,

Dece continui sa il promovez , eh imi ia doar 2 minute sa postez pe un forum , si cu speranta ca voi agata referrali directi de unde pot ciupi si eu ceva marunt , daca aveam macar 40 de ref activi din cei 85 poate acum dupa 3 ani de logare ma puteam trezi acolo cu 40 -50-80 usd asa degeaba.


aceasta este plata sau 12 sau 13 care o primesc , dar la fel este prima plata dupa o inactivitate de 3 ani pe site.

De obicei aceste joburi sunt o pierdere de timp pentru cei avansati , dar sunt bune pentru incepatori sau cei care au hobby acest gen de situri si pentru a intelege anumite chestii de avansare .

4373
 
Opinion Capital inc. has sent you 1,52 USD.​
Note from Opinion Capital inc.:​

depinde de nivelul persoanelor , eu de exemplu ma loghez o data pe an poate , de obicei 1 usd il fac intr-o ora sunt persoane care stau pe el zilnic si la 1 an de zile ajung sa sscoata 700 800 usd , mi se pare o pierdere de timp ,dar daca ai referali ca tu as incasezi de la ei 20 % pare mai ok . eu il folosesc la nivel de hobby , la fel intru sa vad strategia de marketing ,noutati etc .

Pe urma genul de situri sunt ca in viata reala , de mic de duci clasa intai nu de duci la 7 ani sa lucrezi direct ca inginer etc.Este racomandabil pentru cei la inceput de drum in activitati online de castig


Opinion Capital inc. has sent you 1,52 USD.​
Note from Opinion Capital inc.:​
sunt inregistrat din 2016 , voi continua sa il promovez :)
 
Loading...
Back
Sus