Recenzie Freelancer @Cnusi

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ma tin de ceva vreme sa scriu o recenzie despre @cnusi si uite ca astazi sunt hotarat sa o scriu.
Cred ca majoritatea celor din mediul online il cunosc pe @cnusi si au colaborat cel putin odata cu acesta. Nu cred ca exista o persoana care sa spuna ceva negativ la adresa acestuia.
De cate ori am apelat la serviciile sale a fost promt, calitate deosebita si mereu deschis la sugestii pentru ca produsul final sa fie pe placul clientului.
Acesta are un topic pe forum unde ofera un logo gratis membrilor, lucru de apreciat. Logo si banner
Colaborez cu cnusi la mai multe proiecte si totul decurge foarte bine. Niciodata nu cred ca as putea spune ceva negativ despre el.
Zilele acestea discutam cu el daca vrea sa se implice intr-un nou proiect si ca de fiecare data a fost direct si sincer. Inainte sa spuna DA mi-a cerut sa-i ofer toate detaliile pentru a vedea daca timpul si cunostintele ii permit sa se implice.
Este genul de persoane care nu vrea sa incurce lumea, daca nu poate sa se implice 100% din diferinte motive, mai bine spune NU, lucru de apreciat.

Daca aveti nevoie de un logo, banner sau orice pe nisa design puteti apela fara probleme la Cnusi.

Multumesc pentru tot ajutor oferit pana acum si sper sa avem o colaborare de succes pentru ambele parti multa vreme de acum inainte.
 
Loading...
Back
Sus