FREE Canva Pro

Linda.K

Tepar
Registered
Banned
Acces Redus
Cei care doriti un cont Canva Pro FREE , va puteti inregistra pe linkul de mai jos si veti avea toate facilitatile Pro.
https://www.canva.com/brand/join?to...Q_pw&brandingVariant=edu&referrer=team-invite

Pt cei care nu stiu ce este Canva:
Nu veti mai plati un designer sa va faca un banner , afis pentru un eveniment , stori sau cover pt Facebook, Instagram.. carti de vizita, reclama Facebook Ads, postare pe Blog, invitatie, colaj foto, document A4, Facebook Cover, poster, prezentare etc etc
Totul este ff simplu (drag-and-drop )
Aveti o serie de imagini pentru crearea de postere, bannere, invitati, felicitari, colaje foto, logo-uri sau posturi pe Instagram si Facebook, nefiind nevoie de cunoştinţe complexe de software sau design .
Spor la treaba cine doreste sa faca cont.
 
Cei care doriti un cont Canva Pro FREE , va puteti inregistra pe linkul de mai jos si veti avea toate facilitatile Pro.
https://www.canva.com/brand/join?to...Q_pw&brandingVariant=edu&referrer=team-invite

Pt cei care nu stiu ce este Canva:
Nu veti mai plati un designer sa va faca un banner , afis pentru un eveniment , stori sau cover pt Facebook, Instagram.. carti de vizita, reclama Facebook Ads, postare pe Blog, invitatie, colaj foto, document A4, Facebook Cover, poster, prezentare etc etc
Totul este ff simplu (drag-and-drop )
Aveti o serie de imagini pentru crearea de postere, bannere, invitati, felicitari, colaje foto, logo-uri sau posturi pe Instagram si Facebook, nefiind nevoie de cunoştinţe complexe de software sau design .
Spor la treaba cine doreste sa faca cont.

Mulțumim Linda :)
 
Uite la ce este bun contul pro. Facut intro pentru youtube.
Am facut acest intro pentru clipul la care lucrez.
60 secunde sa-l fac.
Multumiri iar.
Profesorul tu esti? :D
 
Uite inca un exemplu facut cu acest cont pro.

Am folosit template youtube ad.
Timp de executie 5 minute. Mi-a luat mult timp sa vad ce scriu, pentru ca nu aveam un text pregatit.
Se poate si mai bine.
Doar @Linda.K stie cat va rezista contul, asa ca va recomand sa profitati la maxim de aceasta oportunitate .
Eu cel putin asa fac.
 
Loading...
Back
Sus