Follow și like Instagram

showb1z

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut, mi-am făcut un script ce preia username-URI de Instagram și le da follow și like la poze

Oare ajuta sa strâng mai mulți followerii la rândul meu ?
Am văzut ca după 50 de follow și like mi-a apărut ca sa încerc mai târziu ...
Ma gândeam sa ii pun un cron la fiecare ora sa dea 16 fallow și like ! Sa salvez undeva unde S-a dat follow și like și sa fac alt cron pentru a2a zi sa dea unlike și unfollow !

Vreau părerea voastră , dacă e Ok sau nu ideea !
 
Ultima editare:
Pai vezi care e limita per ora, zi la follow sau like.
Dai like de userul tau la altii sau din multiple conturi?

Pentru o mai buna calitate si sa nu iti suspende contul/rile e bun sa schimbi user agent si user periodic plus ip daca ai disponibile.

Ar ajuta daca sunt useri reali si ce cred ca ar mai ajuta sa faci un random intre like, follow si comentarii.
 
Dau like si follow dupa contul meu, la alte conturi publice pe care le recomanda instagramul .....
Toate astea se dau la conturi reale.. nu vad de ce as schimba IP si Agent cand totul este natural...
Ma gandeam ca cineva foloseste deja aceasta metoda si are idee ...

Dar deja am inceput sa primesc inapoi cereri de urmarire, ceea ce este ciudat este ca nu primesc de la conturile la care am dat, primesc de la alte conturi !
 
Ultima editare:
Toate astea se dau la conturi reale.. nu vad de ce as schimba IP si Agent cand totul este natural...
AI de la Facebook stie daca e natural sau nu. Vei primi suspend la cont daca atingi limitele impuse de ei, de asta e bun fie dai like si follow in limita lor fie multiple conturi si ip plus user agent.

Cei de la care primești follow sunt conturi spam care urmăresc anumite conturi si dau follow la toti cei care incep sa urmărească acele conturi. Dupa o vreme iti vor trimite un mesaj privat sau un comentariu cu diverse lucruri, sau așteaptă sa dai fallow back.
 
Uite, eu iti sugerez sa folosesti InstaBotPro.
Costa doar 30 euro/an , dar cu el poti face absolut orice (scoti oamenii ce au dat follow altor conturi, scoti useri ce au dat like la poze, dai like-follow-unfollow intr-un interval de timp).
E o investitie super buna, daca vrei sa iti ridici afacerea(sa fii mai cunoscut).
Mai toti reselleri folosesc acest bot(firmele alea ce iti zic ca te ajuta sa iti cresti contul organic, prin website).


Cu placere! :)
 
Uite, eu iti sugerez sa folosesti InstaBotPro.
Costa doar 30 euro/an , dar cu el poti face absolut orice (scoti oamenii ce au dat follow altor conturi, scoti useri ce au dat like la poze, dai like-follow-unfollow intr-un interval de timp).
E o investitie super buna, daca vrei sa iti ridici afacerea(sa fii mai cunoscut).
Mai toti reselleri folosesc acest bot(firmele alea ce iti zic ca te ajuta sa iti cresti contul organic, prin website).


Cu placere! :)
Multumesc, este bine de stiut. Dar momentan imi fac aceias treaba cu ce am facut eu (mai ales ca folosesc doar un cont) :-D ideea era daca si da randament aceasta schema...

As putea adauga ca scriptul meu isi face mai bine treaba, ca preia username-uri reale si active si o face automat...pe langa la InstaBot trebuie sa adaugi tu un fisier text....
 
Multumesc, este bine de stiut. Dar momentan imi fac aceias treaba cu ce am facut eu (mai ales ca folosesc doar un cont) :-D ideea era daca si da randament aceasta schema...

Incearca sa bagi un cooldown de 30-40 secunde cand dai follow.
Atunci poti baga pana la 800/zii (asta e limita ceea ce eu singur am testat-o deja de ceva luni).
La fel si cu like-uri.

Poate te-a ajutat.
 
Uite, eu iti sugerez sa folosesti InstaBotPro.
Costa doar 30 euro/an , dar cu el poti face absolut orice (scoti oamenii ce au dat follow altor conturi, scoti useri ce au dat like la poze, dai like-follow-unfollow intr-un interval de timp).
E o investitie super buna, daca vrei sa iti ridici afacerea(sa fii mai cunoscut).
Mai toti reselleri folosesc acest bot(firmele alea ce iti zic ca te ajuta sa iti cresti contul organic, prin website).


Cu placere! :)
exista ceva de genu si pentru twitter?
 
exista ceva de genu si pentru twitter?
Exact ceea ce a postat Mariuselll, e varianta pentru Twitter.

Eu tot astept sa vad daca apare ceva pentru TikTok.
Ori aveti voi vreo idee?
 
@Mariuselll @Toma Cristian multumesc, l-ati folosit, isi face treaba?
 
@Mariuselll @Toma Cristian multumesc, l-ati folosit, isi face treaba?
Eu am folosit doar cel de instagram.
E cel mai bun bot posibil.
Doar ca trebuie sa il folosesti cu cap. Poti sa ajungi rapid sa fii banat.
Nu da mai mult de 800 like/follows pe zii si o sa fii ok.
In rest, trebuie sa gasesti o strategie buna cum sa ajungi sa strangi followeri si engagement.
 
Loading...
Back
Sus