Fisk,Card bancar, venit din site filme

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Salut...am si eu o întrebare daca se poate.... voi cand scoateti venitul de pe site de filme pe card vi se trece ca (salariu) adica la fisk aveti declarat acesta venit sau?.... mai pe inteles...daca spre exemplu ai o bursa la o facultate si pe card iti intra acesti bani din site sa zicem ca ai primi undeva la 200 euro 300 euro sau 100 euro pe luna din site...
Si ai avea o bursa sociala...se întâmplă ceva daca scoti acei bani pe card...vreau sa spun ca acesta nu este chiar un servici este mai mult un lucru part time..
 
la mine nu a fost probleme, nici la 10-30k anual. Primiti in cont bancar fie direct din adsens, fie din paypal.
 
Din ce știu eu, daca de la o luna la alta, ai in cont cu 30k lei in plus, atragi atenția în mod automat. Daca ai income de peste 30k, scoate din ei
 
Din ce știu eu, daca de la o luna la alta, ai in cont cu 30k lei in plus, atragi atenția în mod automat. Daca ai income de peste 30k, scoate din ei
sau să-și facă cont Revolut, Monesse etc și împarte suma la 3(10k de căciulă). Acum pentru 2% cât îți ia comision revolut la retragere..totuși din 30.000 pierde 600 ... măcar să facă sume d-astea că 600 de euro lasă bacșis apoi :))))
 
Loading...
Back
Sus