Oferta Firma deratizare , dezinfectie , dezinsectie Constanta .

heimdall

Active Member
Registered
Full Member
anunt4.jpg

Noi verificam constant daca produsele si servicile oferite sunt la standardele europene si aduc satisfactii beneficiarilor, daca sunt perfect adaptate profilului acestora, daca raspund fidel cerintelor si asteptarilor lor. Urmarim satisfacerea partenerilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si servicilor cerute de clienti.

Firma noastra va ofera servicii specializate de dezinsectie, dezinfectie si deratizare, adaptate pentru spatiile interioare si exterioare: Autoturisme ,Autoutilitare ,Tiruri .Cladiri si birouri publice ,Depozite si magazii ,Spitale ,Scoli ,Hoteluri ,Restaurante , Apartamente ,Asociatii de proprietari ,Institutii ,Scari de bloc si Silozuri

Oferte si Preturi :
1. Sub 50 m² -> 100 lei interventia
2. Intre 51 m² / 200 m² -> 1,80 lei / m²
3. Intre 201 m² / 500 m² -> 1,70 lei / m²
4. Intre 501 m² / 1000 m² -> 1,20 lei / m²
5. Intre 1001 m² / 5000 m² -> 0,90 lei / m²
6. Intre 5001 m² / 10000 m² -> 0,80 lei / m²
7. Peste 10 000 m² pretul este negociabil.
8. Autoturisme , autoutilitare , tiruri pretul este negociabil.
9. Scari de bloc -> 150 lei interventia
10. Garsoniera -> 80 lei interventia
11. Apartament 2 camere -> 100 lei interventia
12. Apartament 3 camere -> 120 lei interventia

Venim in intampinarea noivilor dumneavostra cu produse din gama Bayer avizate de Ministerl Sanatatii si comform normelor europene.
Evaluarea costurilor se va face in functie de marimea si confuratia spatiilor de gradul de inefstare si natura daunatorilor.
Putem fi constactati pe : http://www.mariondez.ro sau telefonic : 0731 788 134 / 0799 334 662 .

Precizeaza ca esti membru Roforum de cel putin 2 luni pentru a primi o reducere de 10%
 
Ultima editare:
Raza de activitate ar fi 30km in jurul orasului Constanta , acum depinde si de lucrarea pe care o vrea fiecare . Daca se doreste deratizare la apartament 2 camere la 50 km + , nu scoatem benzina + produsele consumate. Daca e dezinsectie pe 10 hectare , e altceva.
 
In celalalt capat a tarii :( . Tocmai ce mi-au aparut de cateva zile in apartament furnici
Cum pot scapa de ele?

Am incercat cu sare, solutie de curatat W.C ( nu am avut altceva in casa :) )
+ am copil mic si catel
 
Cel mai eficient ar fi sa cumperi un insecticid dar poti incerca si metodele babesti (otet de mere / boia ardei iute / piper negru macinat / foi de dafin / betisoare de scortisoara ) .
Iar da o metoda preventiva ar fi sa nu le dai motive sa intre . In primul rand e bine sa te asiguri ca nu ai firimituri de mancare prin casa , ca toate alimentele sunt bine acoperite astfel incat sa nu emane miros. Pana si o mica pata de suc poate atrage furnicile .
Ziceai ca ai catel , daca mancarea ii sta la dispozitie pune castronul cu mancare intr-un altul mai mare cu apa .
 
Cel mai eficient ar fi sa cumperi un insecticid dar poti incerca si metodele babesti (otet de mere / boia ardei iute / piper negru macinat / foi de dafin / betisoare de scortisoara ) .
Iar da o metoda preventiva ar fi sa nu le dai motive sa intre . In primul rand e bine sa te asiguri ca nu ai firimituri de mancare prin casa , ca toate alimentele sunt bine acoperite astfel incat sa nu emane miros. Pana si o mica pata de suc poate atrage furnicile .
Ziceai ca ai catel , daca mancarea ii sta la dispozitie pune castronul cu mancare intr-un altul mai mare cu apa .

Nu ajung la mancare la catel, sunt pe hol la intrare in camera. Mancare nu este, aspirat zilnic. Ms o sa incerc cu insecticid sa vad.
Leacuri babesti nu prea cred. Prin sare trec ca prin aer.
 
Loading...
Back
Sus