Firma de webhosting ieftin si bun

Salutare tuturor , doresc sa imi deschid un site de prezentare.
As dori daca se poate sa imi recomandati o firma din romania de webhosting ieftin si bun. Din ce am gasit pe internet sunt cateva dar nu vreau sa am surprize dupa achizitionare si de aceea am decis sa deschid un topic pentru a ma sfatui daca se poate.



Salut,

Ai gasit firma de hosting?

Daca nu trimite un mesaj in privat.
 
Dar ce ziceti de Premium Shared Hosting de la hostinger ? Acum cu 115$ de la ei iti iei domeniu + hosting pe 4 ani + SSL lifetime
Nu am luat niciodata de la ei, dar la prima vedere nu pare rau.
 
Acum cu 115$ de la ei iti iei domeniu + hosting pe 4 ani + SSL lifetime
1. Nu i-as alege nici daca imi da gratis.
2. Nu cumpara niciodata hosting pe o perioada atata de mare, pentru ca nu stii ce se intampla.
 
Salutare , dupa atata timp :)) Da am gasit , am un prieten din Cluj ce ofera servicii de hosting la preturi bune plus suport cand e nevoie , nu stiu de am voie sa las aici link , dar de doresti detalii astept PM.


Da as dorii detalii dar nu pot trimite mesaje PM
 
am un prieten din Cluj ce ofera servicii de hosting la preturi bune plus suport cand e nevoie , nu stiu de am voie sa las aici link , dar de doresti detalii astept PM.
Prietenul tau poate sa intre aici daca doreste sa isi promoveze serviciul.
Cred ca stii, conform regulamentului este interzis vanzarea/prezentarea de servicii in numele alte persoane pe roforum.
 
Cred ca doar il recomanda, nu vinde omu !
Eu nu vand nimic intradevar , doar il recomand !

Prietenul tau poate sa intre aici daca doreste sa isi promoveze serviciul.
Cred ca stii, conform regulamentului este interzis vanzarea/prezentarea de servicii in numele alte persoane pe roforum.
ziceam ca poate lasa pm , sa ii dau link catre site sau numar telefon
 
Eu nu vand nimic intradevar , doar il recomand !


ziceam ca poate lasa pm , sa ii dau link catre site sau numar telefon


Asta spuneam ca nu pot lasa un PM am restrictie la a scrie mesaje private
 
Loading...
Back
Sus