Filme vechi android apk, subtitrate în română

Kukool

Member
Registered
Salut, pentru ca tot sunt fan al filmelor vechi, pierdute si rare, am creat o aplicatie android si compatibila si cu android tv pe care o puteti descarca de aici
Pe serverul zippyshare...
Ce include aceasta aplicatie, filme vechi incepand cu anul 1910, filme toate subtitrate in română, si va garantez ca nu veti gasi pe nici-un site romanesc filmele care include aceasta aplicatie... Filmele rare si pierdute, capodopere ale cinematografiei se afla într-o singura aplicatie, cea pusa la dispoziție accesând link-ul de mai sus...
Poate ca multe filme nu mai au playere online dar se poate remedia printr-un singur comentariu in dreptul ficarui film si specificati ca filmul ne se vede si va fi reuploadat in maxim 24 de ore...
Daca aveti nelămuriri scrieti aici si vă voi răspunde la întrebări...

Ultima editare:

Susp3kt

Web Designer
Registered
Full Member
Freelancer
Web Designer
Salut, pentru ca tot sunt fan al filmelor vechi, pierdute si rare, am creat o aplicatie android si compatibila si cu android tv pe care o puteti descarca de aici https://n9.cl/4urq...
Ce include aceasta aplicatie, filme vechi incepand cu anul 1910, filme toate subtitrate in română, si va garantez ca nu veti gasi pe nici-un site romanesc filmele care include aceasta aplicatie... Filmele rare si pierdute, capodopere ale cinematografiei se afla într-o singura aplicatie, cea pusa la dispoziție accesând link-ul de mai sus...
Poate ca multe filme nu mai au playere online dar se poate remedia printr-un singur comentariu in dreptul ficarui film si specificati ca filmul ne se vede si va fi reuploadat in maxim 24 de ore...
Daca aveti nelămuriri scrieti aici si vă voi răspunde la întrebări...
"The link is blocked for security reasons, one of the possible reasons is that it is on the blacklist of the main antivirus engines or that it violates our policies. (VirusTotal Check)"

:)

Kukool

Member
Registered
Aplicatia este creata personal nu este din google play de aceea iti spune asa antivirusul... Te asigur ca aplicatia este foarte curata nu are prostii bagate în ea... La majoritatea aplicatiilor care le descarci de pe orice site si le instalezi normal asa spune antivirusul... Patesc si eu foarte des asa ceva... Mai ales la aplicatiile crackuite...

Kukool

Member
Registered
Nu am putut să deschid nici un player la cate reclame ai. Mai rarestele nu mai fi hapsan!
2 reclame sunt nu sunt peste tot, poate vrei sa spui popurile de la playere netu.tv si cloudvideo.tv, eu nu am nici-o treaba cu reclamele lor, iar reclame care le am eu nu sunt deranjante chiar sunt plasate asa de bine ca nici nu le observi...

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus