Feedback pentru website

Deucalion

Cinema
Registered
Full Member
Salutare!

Sper ca am postat in categoria potrivita.
Cer si eu o parere constructiva legata de website-ul meu.
Vreau sa stiu cum vi se pare aspectul, modul de folosire(este greoi, e ok, etc), si cam tot ce puteti sa imi oferiti intr-un feedback, inclusiv idei nice to have.
CautDotor este site-ul.

Multumesc anticipat!
 
Ceri răspuns sincer, îl ai. Am apăsat București după care neurologie. Îmi apare aceeași chestie. Pe harta ai doar locația unui cabinet stomatologic Sibiu, oraș ce nu apare la meniul de orașe
Nu as sta mai mult de cinci secunde pe acest site daca aș căuta doctor. Sper sa fie într-o varianta beta. Încearcă să privești lucrurile din prisma celui ce intra pe site.
 
Am intrat de pe mobil.
  1. E bine ca nu l-ai făcut public ca fiind gata
  2. Harta aia nu isi are locul in header pentru ca este enervanta iar restul la site nu mai are rostul.
  3. Harta sa fie doar la cerere si restul la site sa dispară, asa cum este la toate site de gen
  4. Adauga continut pentru ca in stadiul actual lumea pleaca in prima secunda.
  5. Găsește o utilitate care sa o postezi la site pentru ca in stadiul actual nici nu stii ce este.
  6. Design lasa de dorit.
Ideea e buna insa nu știu daca ai abilitatea, timpul, răbdarea sa il faci bine.
 
Eu am intrat de pe laptop. Harta aceea e prea mare, daca as fi un vizitator real si as avea nevoie de site-ul tau m-ar deranja teribil. Ar trebui ori scoasa, ori pusa in footer si o varianta mai micuta ...

In rest cum au spus si altii, nu ar strica deloc un design mai premium, e prea basic ...
 
Loading...
Back
Sus