Fb imi blocheaza site-ul nou

Prodyyy

Member
Registered
Am înregistrat un domeniu nou am cumparat o temă am facut cateva postari si am postat doar o dată un link pe fb si dupa cateva ore fb mi-a blocat site-ul.
Am raportat ca este o greșală dar nu am primit nici un răspuns de două zile, posturile respectă toate regulile fb-ului. A mai fost cineva in situatia asta?
 
Salut, și eu am întâmpinat această problemă, nu ai ce face, sunt mult prea stricți și mă gândesc că sistemul lor automat blochează site-urile.
 
Încearcă să pui cu bitly linkurile, eu asa faceam înainte.
Nu merge, ei detectează calea adevărată. Am incercat la un moment dat și am creat un site pe blogger și să trec site-ul prin blogger iar după sa pun link-ul de blogger pe Facebook, dar după 2 zile a fost blocat.
 
Nu merge, ei detectează calea adevărată. Am incercat la un moment dat și am creat un site pe blogger și să trec site-ul prin blogger iar după sa pun link-ul de blogger pe Facebook, dar după 2 zile a fost blocat.
De ce le blochează asta e întrebarea. Site-ul are ssl si nu are nimic dubios pe el
 
Din cauza extensiei probabil ... ce TLD ai in numele domeniului?
Este posibil ca anumite extensii sa fie pe o lista neagra si de aceea iti inchide accesul ...
 
Loading...
Back
Sus