Recenzie Fast and Furious 8

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Fast and Furious 8 revine pe marile ecrane . Este fara indoiala dintre cele mai profitabile francize. Toate partiile francizei au avut o distributie de invidiat si in fiecare "episod" a aparut cate un actor important.

Se stie deja ca in cursul filmariilor Fast and Furious 7, actorul care interpreta rolul lui Brian , Paul Walker a murit intr-un tragic accident de masina. ( in afara filmariilor ). Chiar si asa filmariile Fast & Furious au continuat in filmari jucand rolul lui Brian fratele lui, care ii seamana.

Numele oficial este The Fate of the Furious .
„Acum că Dom și Letty sunt în luna de miere, Brian și Mia s-au retras, iar ceilalți membri au fost exonorați, echipa s-a apropiat destul de mult de aparența unei vieți normale. Dar când o femeie misterioasă (Charlize Theron, n.red.) îl atrage pe Dom în lumea crimei, de care se pare că nu se poate distanța, el și cei mai apropiați ai lui vor trăi teste cum nu au mai fost văzute în trecut”, se arată în descrierea filmulețului postat pe canalul oficial.

Pe lângă Vin Diesel, care a jucat în șase din cele șapte filme de până acum ale seriei, din distribuția „The Fate of the Furios” mai fac parte Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky și Kurt Russell. Pentru prima oară în serie vor apărea Charlize Theron, Scott Eastwood și Helen Mirren.

Cei care doriti sa vizionati filmul online pute-ti accesa linkul VEZI Fast and Furious 8 online . Momentan e la o calitate Cam dar se vede destul de bine si nu are subtitrare dar e in Limba Engleza, pe alte site-uri a aparut in spaniola.
 
Esti o ispita sa stii, mai ales in ziua dinainte de inviere.
Chiar vreau sa-l vad, dar astept pana maine dupa-amiaza sa-l vad la cinema. Din ce am dat asa cateva secunde pentru un cam si film abia aparut e ok.
 
Esti o ispita sa stii, mai ales in ziua dinainte de inviere.
Chiar vreau sa-l vad, dar astept pana maine dupa-amiaza sa-l vad la cinema. Din ce am dat asa cateva secunde pentru un cam si film abia aparut e ok.
Pai eu nu ma duc la Inviere si pot sa il vad linistit. Da e cam, dar e ok + un film care iti place si il vezi si de 10 ori si nu te saturi.
Eu cred ca Fast and Furious 8 e unul din acele filme.
 
La mine nu merge. Imi apare mesajul urmator: Error loading media: File could not be loaded
 
Mai bine astept sa ma duc la cinema decat sa il vad la o calitate naspa.
 
La mine nu merge. Imi apare mesajul urmator: Error loading media: File could not be loaded
La utltimul update chrome blocheaza flash player asa ca activeaza flash playerul pe site-ul lui pentru merge
Mergi in chrome://settings/content
win-chrome-1.JPG

in Content settings cauta Flash Player
win-chrome-2.JPG

Bifeaza Allow sites to run Flash

win-chrome-3.JPG

Acum poti viziona filmul pe site la @Mariuselll ;)
Asta este valabil pentru toate site-urile care folosesc Jwplayer si intampinati eroarea `Error loading media: File could not be loaded`
 
Doar ce am iesit de la cinema unde am vazut Fast and Furios 8 IMAX.
Concluzie:
Daca aveti posibilitatea sa-l vedeti in IMAX, sa stiti CA se merita. Efectele sunt super.
Este amuzant,actiune multa, femei si desigur masini multe.
Povestea nu prea Este si are cateva lacune, chiar si la montaj.
E un film bun si merita 25£
 
Pai specifica asa ca nu mai mergeam la cinema altu :)
Trebe sa imi iau un Tv 4k la diagonala de vreo 1,5 m sa nu mai am treaba si dupa fac eu cinema la mine acasa :)
 
4k e ok si recomand, Mai ales daca Este la un minim de 55''. Pe langa asta ai nevoie si de support 3D + ochelarii buni sa poti vedea bine.
Alta solutie Este un projector de calitate sa iti faci propriul cinema. :)
Daca AI cam 1000-1500€ poti face.
 
Loading...
Back
Sus