Familia Becali aruncata in “jocuri” pe facebook

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Teapa-becali-Socializeaza.png

“Buna ziua,am hotarat sa dau acest Mercedes Maybach S500,tot ce trebuie sa faceti este sa dati like la pagina mea Familia Becali. si sa distribuiti aceasta postare,castigatorul va fi ales pe data de 21 SEPTEMBRIE.

Doamne Ajuta!” asa suna o postare pe maretul facebook la o pagina pe nume Familia Becali care vrea cu orice pret sa adune like-uri cu gramada in acest moment 9500 au dat deja like culmea pe 21 septembrie ..

Daca vreodata crezi ca romanul nu se reinventeaza … rapid te inseli maxim a trecut de la Telefon Gratis la o mare si luxoasa masina dar pentru ce ? Pentru un amarat de … LIKE inseamna ca la noi prostia are cote alarmante si in loc sa ne vindecam de acest virus … ne inmultim in mod alarmant !

Hai sa ne aducem aminte de Telefon Gratis cum a fost acea pacaleala ieftina …

Ce se intampla acolo este aproape aceeasi … pacaleala !



“Conturile oficiale” de facebook ofereau ultimele telefoane prin tragere la sorti la o anumita data celor care dau like & share paginii ..

Daca te intrebi cat costa un telefon din cele care se “arunca” la oferta am sa-ti spun sec .. cateva sute de euro … da nu una doua .. 5 .. 6 sute :)) deci porcii astia sunt buni rau prind la “public” si slava domnului romanu cand aude de gratis e precum un caine in calduri !!! E buna comparatia ? Cred ca da ! Hai sa va spun despre ce e vorba !
Ca esti Andra … sau Smiley … ori Florin Calinescu … sau alta vedeta … ei ofera telefoane !
Eu nu spun ca vedetele noastre nu au bani … dar dragilor daca ar fii sa dea toate telefoane am face doua fabrici de telefoane aici la noi :)) Nu ca ar fii rau dar totusi !

Contul oficial al Andrei este Andra Music si va pot spune artista nu are niciun concurs prin care sa dea fanilor un Samsung S7, cel puțin nu prin metoda asta.
 
PARTIKIP strikes again :D
Am observat si eu postarea... a devenit foarte virala in scurt timp.
 
Daca merge cum sa nu faca lumea. Atat cat exista cel Putin un prost pe lumea asta, vor exista si oferte de gen. Ce este mai amuzant, sunt comentarile la lingai.
 
Tot timpul se gasesc persoane care sa dea like, comentarii, share la astfel de postari idioate
 
Loading...
Back
Sus