Facebook incearca prin cenzura sa protejeze alegerile europene

gabriel55

Well-Known Member
Registered
Full Member
mai nou facebook incearca prin cenzura sa protejeze alegerile europene, au introdus spam si la pagini desi nu a fost niciodata pana acum,am postat pe o pagina cu 1k likeuri un banc cu contul real verificat si m-am trezit cu removed cica pentru spam, asta e noua lor cenzura ca sa protejeze alegerile,is atat de penibili incat au introdus cenzura si la pagini...
 

Atașamente

  • Annotation 2019-05-17 105727.png
    Annotation 2019-05-17 105727.png
    15,2 KB · Vizualizări: 31
E de ceva timp asta si cred ca am deschis si eu un topic pe tema asta.
In special iti ei suspend sau spam daca nu ești in tabăra rezist. Cine nu crede poate testa cu o pagina sau cont unde postati câteva zile, asta daca aveți curajul sa va puneți pagina sau contul in pericol.

Daca nu esti pro "val" esti contra lor.
 
E de ceva timp asta si cred ca am deschis si eu un topic pe tema asta.
In special iti ei suspend sau spam daca nu ești in tabăra rezist. Cine nu crede poate testa cu o pagina sau cont unde postati câteva zile, asta daca aveți curajul sa va puneți pagina sau contul in pericol.

Daca nu esti pro "val" esti contra lor.
se stie ca daca scri ceva legat de politica te rupe cu restrictii dezactivari banari , am observat ca multi se plang pe anumite grupuri ca s-au trezit banati dezactivati sau cu restrictii doar ca au scris ceva despre politica ...
 
Loading...
Back
Sus