Facebook app se blocheaza

Mirela

Staff
Administrative
Registered
Full Member
Mai are cineva probleme cu aplicatia de la facebook pentru mobil pe android?
De la ultimul update se blocheaza mereu, telefonul imi merge rau de tot cand e deschis facebook.
Am dezinstalat aplicatia si telefonul merge foarte bine fara aceasta. Apoi am reinstalat si probleme au reaparut.
 
De la ultimul update se blocheaza mereu,
ultimul update la ce ?,android ori aplicatie ?, de ce intreb, eu am facut un update la aplicatie pe tableta, nu se blocheaza dar merge greu, vazand postul tau incep sa-mi dau seama de unde este problema
 
stai linistis ca nu rad de tine, eu folosesc acum un nokia N95 :D
 
Eu pe mobil intru direct din browser, nu folosesc aplicatia, mai ales cu ultimele permisiuni pe care le cerea.
 
Eu pe mobil intru direct din browser, nu folosesc aplicatia, mai ales cu ultimele permisiuni pe care le cerea.
Asa faceam si eu, dar sunt nevoit sa folosesc app sa zic asa. Pe browser nu primesc notificarile si daca nu ma anunta, nu intru pe facebook.
Ce ma enerveaza iar e faptul ca ma obliga sa instalez panarama aia de facebook messenger.
 
Eu unul nu am probleme pe nici un telefon cu aplicatia facebook, acum conteaza si versiunea de android pe care o aveti sau ce resurse aveti pe telefon...
 
Cum e posibil ca 10 zile sa functioneze bine si 3 zile nu. Plus nu am probleme doar eu cu app facebook ci si toti cei din gasca.
Sa nu trimiteti raport catre facebook sau orice alta app care nu functioneaza. chiar ieri m-am uitat ce date trimite si m-am crucit.
 
Cum e posibil ca 10 zile sa functioneze bine si 3 zile nu. Plus nu am probleme doar eu cu app facebook ci si toti cei din gasca.
Sa nu trimiteti raport catre facebook sau orice alta app care nu functioneaza. chiar ieri m-am uitat ce date trimite si m-am crucit.
Nu stiu din ce cauza voi aveti probleme dar eu unul nu am si ii actualizat la zi facebook-ul si intru zilinic de pe telefon...
 
Loading...
Back
Sus