NeTestat Fa bani online si distreazate cu Terra2000 .

Eu chiar caut un joc captivant pe care sa mai pierd timpul din cand in cand, dar acesta...
- design de anul 1998
- firma din spatele siteului e din Galati. Cifra de afaceri sub 10k euro/an si pierderi de 5k. Mai multe aici

Trageti voi concluzile.
ca sa intelegi uitate la filmul why him - comedie ,cam asa fac toti webmasteri .Mai bine sa stie lumea ca sunt pe minus ca sa nu atraga atentia .Mai multe nu tastez dar cred ca ai inteles acum :)


apropo cum pot scoate si eu bani ? sunt in argentina ,am cumparat 1 gold mai departe cum fac bani reali pentru cash out ?
 
Ultima editare:
Dovada de plata Terra2000 , unul din moderatori poate trece topicul de la netestate .

121.png

fwt116
 
Dovada de plata Terra2000 , unul din moderatori poate trece topicul de la netestate .

Vezi atașament 1449

fwt116
Foarte frumos !!!
In cat timp ai facut acesti bani ?
 
Sincer a trecut ceva timp , banuiesc ca in jur de doua luni .Insa cred ca nu asta e asa important , pana la urma este un joc pe care iti pierzi timpul si din cand in cand mai scoti niste bani .Momentan am ramas cu 3 firme in joc , doua case care fac si ele in jur de 15 euro si inca nu au inceput razboaiele , inca nu au fost bagate insulele private .
Mie chiar imi place acest joc , luna care vine voi candida pentru presedinte al americii unde mai prind eu asa ceva in alta parte :))) .
 
Lasa-mi privat ce nik ai sa vad ce poti face ca sa aduni bani mai usor si sa-ti pot da cateva sfaturi .
 
Se pare ca a disparut si jocul acesta.... de mai bine de o luna ..isi fac update :)))))
 
Tu chiar esti "Toma Necredinciosul" pe acest site? Tu chiar le gasesti cusur la toti si la toate? Si care ma rog este problema daca este din Galati sau din Romania..si pana la urma dai 10 euro si te distrezi..si mai este o chestie tu crezi ca cel cu firma este atat de prost sa treca tot pe firma si sa iasa in mare castig ca sa plateasca impozit mare?

Problema e ca sunt NESERIOSI....sa dus dracu jocul...deci tot ce am facut pana acuma..a fost in zadar...le- am trimis email-uri..nimic...nici macar un gest de raspuns...
Se pare ca @WPMT a avut dreptate..
Firma din Galati-Romania....trebuie sa te astepti la ce e mai rau....
 
Problema e ca sunt NESERIOSI....sa dus dracu jocul...deci tot ce am facut pana acuma..a fost in zadar...le- am trimis email-uri..nimic...nici macar un gest de raspuns...
Se pare ca @WPMT a avut dreptate..
Firma din Galati-Romania....trebuie sa te astepti la ce e mai rau....
Trebuia sa te astepti de la un astfel de joc.
 
De asteptat ma asteptam...dar prea repede a venit :)))..cand am inceput sa invat ...a plecat :))
 
din cauza lui yepuras s-a inchis jocul, ea spunea ca a luat multi bani de la ei, prin urmare ia falimentat. - joke!
 
Loading...
Back
Sus