Risc mare de neplata Fa bani online cu neoskip

Multumesc pentru sfat . Vad ca astia de la meloads nu imi mai contorizeaza nimic iar adsaturn am in balanta niste bani pe care nu i-am primit de de foarte mult timp iar la mesaje nu raspund deloc. Bineinteles toate trei retele sunt romani promovate pe acest forum. Pana la urma imi fac dreptate singur si ma apuc de dat clickuri.
 
Daca ne gandim ca iarna nu mi-a platit 20€, acum am 18€, la ultima plata a fost o "recalculare" si nu mi-a dat 5€, plus alte cateva recalculari pe parcursul anului (desi noi ne intelegem la cpm per tara, nu la procent din veniturile lui), in total 50€+ a "economisit" timp de un an doar cu mine.


Bai @AlexH tu esti prost ? Ce fel de sef esti pe aici? Te apuci sa te rogi la tepari sa dea banii la oameni?
Dar hai sa nu apelam la "prost", o discutie civilizata poate duce la ceva util, asta nu duce decat la cearta. El e sef pe forum, nu e responsabil de ce fac utilizatorii in afara forumului.
 
Daca ne gandim ca iarna nu mi-a platit 20€, acum am 18€, la ultima plata a fost o "recalculare" si nu mi-a dat 5€, plus alte cateva recalculari pe parcursul anului (desi noi ne intelegem la cpm per tara, nu la procent din veniturile lui), in total 50€+ a "economisit" timp de un an doar cu mine.


Dar hai sa nu apelam la "prost", o discutie civilizata poate duce la ceva util, asta nu duce decat la cearta. El e sef pe forum, nu e responsabil de ce fac utilizatorii in afara forumului.
E sef tepar dar tu esti prea mic si nu cunosti detalii.... batranii stiu ce haram poarta... de aia ii si protejeaza pentru ca el insusi este tepar
Update: Siteuri atacate si date jos si multe altele.
 
Ultima editare:
E sef tepar dar tu esti prea mic si nu cunosti detalii.... batranii stiu ce haram poarta... de aiai ii si protejeaza pentru ca el insusi este tepar
Pe mine cel putin m-a ajutat cand am avut nevoie, iar cand a fost vorba de bani nu mi-a facut nicio problema, ba din contra, totul a decurs exemplar tot timpul. Nu am motiv sa ma indoiesc de el, tot timpul l-am recomandat.
Daca vii cu acuzatii mai bine aduci dovezi, eu unul nu am auzit plangeri catre el de la oameni de incredere
 
Pe mine cel putin m-a ajutat cand am avut nevoie, iar cand a fost vorba de bani nu mi-a facut nicio problema, ba din contra, totul a decurs exemplar tot timpul. Nu am motiv sa ma indoiesc de el, tot timpul l-am recomandat.
Daca vii cu acuzatii mai bine aduci dovezi, eu unul nu am auzit plangeri catre el de la oameni de incredere
cred ca glumesti ... vizavi de dovezi. jumatate din webmasteriii grei stiu ca au dat jos site-uri . eu nu am timp sa iti arat tie dovezi insa orice site postat pe acest forum este atacat.
 
Risc mare de neplata !!! este singura masura?
Inca se aduna informații si este o simpla atenționare pentru useri.
Vor urma si alte masuri, gen ban definitiv, insa bănuiesc ca mai are si alte conturi aici, asa ca, de aveti info legat de aceste conturi sa imi dati PM sa le banez pe toate.
 
Multumesc pentru sfat . Vad ca astia de la meloads nu imi mai contorizeaza nimic iar adsaturn am in balanta niste bani pe care nu i-am primit de de foarte mult timp iar la mesaje nu raspund deloc. Bineinteles toate trei retele sunt romani promovate pe acest forum. Pana la urma imi fac dreptate singur si ma apuc de dat clickuri.
Adsaturn plătește vorbeste cu @maEsTrOo si se rezolva, cand era payskip la putere mi-a dat aproape 200$ deci platile le face sigur
 
Eu i-am zis ca ii dau click-uri multiple pe reclamele de la adsense si mi-a sters contul de pe earnskip si neoskip :)))

De fapt ti-am dat disable pentru injuraturile din pm + contact form.

Lui iura cand pot o sa ii transfer din paypal pus in baza de date, insa tu taffy nu primesti nimic (ai mai sus de ce). Iura, nu pot inca sa-ti promit o zi. :)

P.S: Recalcularea a insemnat cpm drop + minus pe adsense, nu e asa cum crezi tu.
 
Lui iura cand pot o sa ii transfer din paypal pus in baza de date, insa tu taffy nu primesti nimic (ai mai sus de ce). Iura, nu pot inca sa-ti promit o zi. :)
Ca tot se vorbeste acum pe forum de chestiile de genul, mi-am amintit de asta si pentru cei ce citesc in viitor , nu mi-a trimis nimic in astea 3 luni.
Nu cer ca altii sa se baneze userul sau sa sara oamenii pe el, multi au avut si poate inca au de beneficiat de pe urmele sale, fiecare colaborare online se face pe propriul risc, cel mai bine e sa stam pe "reviews" si fiecare decide daca merita sa colaboreze sau nu.
 
Loading...
Back
Sus