Risc mare de neplata Fa bani online cu neoskip

Suntem la membrul cu numarul 75!
Urmatorii membri pana la 100 vor avea un Sign Up Bonus de 1,5 € in loc de 0,5 €.
 
1. in topic se spune ca accepti site de filme, chiar ai facut referire la player fake, insa pe site spui ca nu accepti link catre continut ilegal.
2. pe facebook ai deja o problema la share. Imediat duppa share il trece ca spam , asta fie domeniul avea probleme pana la cumparare sau in ultimele zile sa facut spam pe facebook. Acest lucru va duce la venituri mai mici pentru toti.
3. full script cred ca are o problema. Nu recunoaste wirldcard la domenii excluse pentru ca am pus domeniu.com dar facea link pentru www.domeniu.com. Vezi daca poti rezolva asta.
4. m-am inregistrat si nu am primit nici un bonus.
 
Site-urile de filme nu sunt o problema, intr-adevar, ilegal e un cuvant generalist care le incadreaza practic si pe ele, dar acceptam.
Pe facebook majoritatea domeniilor au probleme dupa cateva distribuiri, de asta nici nu am am distribuit niciun link pe facebook, doar am facut o pagina dar nu am apucat inca sa o promovam.
Ok, mersi, o sa vedem.
Am vazut ca te-ai inregistrat, ai primit bonusul de 1,50 euro, e automat, il primeste toata lumea. Iti pot oferi print in privat. Eventual mai verifica odata.
 
Am verificat acum si apare la retragere bonusul.
Pe Facebook am tot incercat si de fiecare data imi apare ca e spam ai dupa ce sau xa nu este apare postarea dar fara angajament din partea userilor in comparație cu una care nu este prin site tau.
Presupun ca ai pe cineva care face spam si toti vor avea de suferit si uite asa moare un alt serviciu (sper ca nu).
 
Da, am incercat si eu si stiu cum face.
Patesc pe mai multe site-uri de ale mele, poate si din cauza asta patesc la fel si la asta, nu stiu.
Depinde si de pe ce cont postezi, si de pe ce device.
Pe mine pe mobil ma lasa, insa pe desktop nu.
 
1. in topic se spune ca accepti site de filme, chiar ai facut referire la player fake, insa pe site spui ca nu accepti link catre continut ilegal.
2. pe facebook ai deja o problema la share. Imediat duppa share il trece ca spam , asta fie domeniul avea probleme pana la cumparare sau in ultimele zile sa facut spam pe facebook. Acest lucru va duce la venituri mai mici pentru toti.
3. full script cred ca are o problema. Nu recunoaste wirldcard la domenii excluse pentru ca am pus domeniu.com dar facea link pentru www.domeniu.com. Vezi daca poti rezolva asta.
4. m-am inregistrat si nu am primit nici un bonus.
La fel nu am primit nici eu bonus ---> update: am primit 0.5 $ :(
 
Ratele au fost marite, pe Romania cel putin acum este 2 euro, de la 1.50. Exista sansa ca in urmatoarele zile, rata pe Romania sa atinga 2.30 asa ca cei care au site-uri mari cu trafic pe Romania, putem sa va facem o oferta buna!

Putem sa verificam daca traficul este de calitate!
 
Am pus withdraw paypal la minim 3 euro. In foarte scurt timp, rata pentru Romania o sa fie de la 2 euro la 2.30 euro. Spor la facut bani!
 
Pai stai sa-ti explic de ce.
Aveai 3 pagini de link-uri, pe fiecare link aveai in jur de 70 de impresii pe zi.
Din toate aceste impresii, nici azi, nici ieri si nici acum 2 zile adsense nu a inregistrat niciun click de pe traficul tau, ceea ce mi se pare ciudat tare. Intelegeam daca din sutele de impresii era macar un click, cum este la cei legit, insa nici macar un click, pe niciun link.

Asta poate sa insemne ca folosesti traffic de pe exchange sau ca traficul tau este slab din punct de vedere calitativ, iar asta e explicatia pentru dezactivarea contului.
 
daca observi tot traficu vine din google.com .uk si bing .

eu is de vina ca nu se da click .... iti faci regulile dupa cum vrei tu din oran ora

imagetwist cu care am cont deja de 2 ani nu face probleme se vede ca ii site de incredere
 
Loading...
Back
Sus