NeTestat Fa bani folosind minutele nefolosite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sergiu4995

Member
Registered
Banned
Este interzis sa duci lumea in eroare, postat in numele altcuiva si foloseste butonul edit cand trebuie sa raspunzi.
Este un site deschis recent care are o lista de numere din finlanda, suni pe ele si primesti bani in cazul de fata 0,00275 euro pe minut, am verificat daca fac cost pe digi si e zero :D
Are sistem de refferal, datele se actualizeaza a doua zi, adica ce faci azi, maine vezi ce ai facut azi, pentru maine-->poi-maine si tot asa
Sistem de refferal 5%
Metoda plata transfer bancar si platile se fac de exemplu faci luna asta ii primesti pe 7-8 ianuarie, ce faci in decembrie ii primesti pe 7-8 februarie.
Ce zic ca vor face ca actualizarile statisticilor sa fie in timp real,live call si donatii catre useri.
 
Ultima editare de un moderator:
Este un site deschis recent care are o lista de numere din finlanda, suni pe ele si primesti bani in cazul de fata 0,00275 euro pe minut, am verificat daca fac cost pe digi si e zero :D
Are sistem de refferal, datele se actualizeaza a doua zi, adica ce faci azi, maine vezi ce ai facut azi, pentru maine-->poi-maine si tot asa
Sistem de refferal 5%
Metoda plata transfer bancar si platile se fac de exemplu faci luna asta ii primesti pe 7-8 ianuarie, ce faci in decembrie ii primesti pe 7-8 februarie.
Ce zic ca vor face ca actualizarile statisticilor sa fie in timp real,live call si donatii catre useri.
http://streamtocash.com/index.php?ref=lool
vad ca este site nou, este al tau?
 
1. Site inregistrat acum 6 zile
2. Aspect de ani 95
3. Fara date de contact
4. Fara ssl
5. Postat la categoria gresita - ar trebui sters si primit suspend pentru asta :D
6. Cu siguranta site este al tau dar postezi ca este a altcuiva. Aici primesti Full Ban Daca nu recunosti si aflu eu. Oricum sanctiune tot primesti.
Astept raspuns urgent.
 
1. Site inregistrat acum 6 zile
2. Aspect de ani 95
3. Fara date de contact
4. Fara ssl
5. Postat la categoria gresita - ar trebui sters si primit suspend pentru asta :D
6. Cu siguranta site este al tau dar postezi ca este a altcuiva. Aici primesti Full Ban Daca nu recunosti si aflu eu. Oricum sanctiune tot primesti.
Astept raspuns urgent.
Este al meu și am postat cum am scris
 
Este al meu și nu am voie sa scriu cum vreau eu?
NU, pentru ca duci lumea in eroare si cineva trebuie tras la raspundere in caz de probleme.
Plus nu ai specificat ca toti cei care au minute incluse in pachet sunt limitati la maxim 59 minute per apel pentru ca apoi vor fi taxati.

Actiuni:
Link sters
Suspend pentru 3 zile
Update: 5 zile ca exista butonul edit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus