Exe.io - up to 20$ / 1k views

tzuck

Member
Registered
Full Member
Astazi va prezint exe.io . Este un site care plateste pentru scurtat link-uri .

Ecpm-ul maxim este de 20$ si minim 3.20$ .
Plateste saptamanal ( de obicei luni ce este cerut inainte cu o saptamana ) .
Plata se poate face in urmatoarele cu minimul de plata :
  • $5.00 pentru PayPal
  • $5.00 pentru Bitcoin
  • $5.00 pentru Payeer
  • $3.00 pentru Airtm
Comisionul pentru referinta unui user este de 15% pe viata . Bunicel .

Am primit platile pana acuma din data de 11/16/19 pana azi , deci este in regula , nu este scam ( am citit pe multe site-uri ca ar fi scam , eu unul am primit platile si nu ma plang . Pe site-ul principal exista si o pagina de proff payments) .

Atasat va adaug si eu ultimile plati . Ultima fiind luna trecuta dar cred ca saptamana aceasta o sa mai cer una .
Mult succes tuturor si pentru orice intrebari va sunt la dispozitie . ( *nu sunt detinatorul site-ului )
 

Atașamente

  • exe pay.png
    exe pay.png
    150,5 KB · Vizualizări: 46
Crezi ca afecteaza la ceva daca il folosesc pe un site unde am campanie Google ADS si Facebook ADS?

Scuzama te rog frumos , dar nu m-am putut abtine,probabil te gandesti ca sunt un tampit etc, dar pentru mine a fost amuzant la ce ai postat , ma doare burta de la atata ras.


8,128,568 views apropo cel de sus este iubit vad
 
Merge cu traffic exchange?
Daca mergea eram ce l putin peste Tiriac . Dupa cum spunea dl lura , cititi termenii serviciului .
 
Noutati privind platile . Dupa ce atingeti pragul platii puteti cere plata si va vine in maxim 48 de ore lucratoare .
 
Poți să ne spui și nouă cum faci atât trafic pe exe.io,eu de exemplu am adăugat pe site și link de descărcare la filme prin acest shortlink și într-o lună de-abia am făcut 16 vizite,tu ce metoda folosești,sau este secret...
 
Poți să ne spui și nouă cum faci atât trafic pe exe.io,eu de exemplu am adăugat pe site și link de descărcare la filme prin acest shortlink și într-o lună de-abia am făcut 16 vizite,tu ce metoda folosești,sau este secret...
Eu fac in principiu din refferal marea parte a trafficului aici . Nu mai prea activez .
 
Loading...
Back
Sus