Este vreo eroare sau o crestere? :D

Jeliu Mihai Bogdan

Graphic Designer
Registered
Full Member
Graphic Designer
Astazi am intrat pe statisticile de la T5 si am observat o crestere record chiar, nu imi dau seama cum poate sa fie, intr-adevar am inceput sa am grija la articole, am postat pe anunturi dar nu m-a asteptam brusc o crestere asa, apropo pe alte site-uri de statistici Gtop si Wtrafic imi arata doar 7, pe cine sa cred? :))
Imagine_statistici.jpg
 
Fiecare sistem de statistici are propria rata de actualizare si propriul sistem dupa care contorizeaza. Nu poti avea aceleasi date peste tot.
Cresterea nu e asa mare la numarul tau de vizite. Daca aveai 1-5k pe zi, atunci puteai sa te 'sperii' putin. :D
O postare buna pe un grup facebook iti poate aduce vizitele acestea in 10 minute.
 
am sa vin si eu in ajutorul tau si am sa spun ca si la mine pe ale mele bloguri de cateva zile se simte o crestere vizibila dela 15k pe zi undeva la 22 k insa sa vedem ce o sa fie si mai departe si daca se mentine .
 
Eu folosesc Google Analytics pentru vizite si useri pentru ca mi se par cele mai corecte date.
 
Stiu ca cei de la T5 folosesc datele de la GA .. inseamna ca ar arata corect nu ?
 
Si eu folosesc tot Google Analytics si dupa mine este cel care arata totul corect si ai sansa sa vezi totul in timp real si intr-un mod foarte avansat .
 
Loading...
Back
Sus