Eroare instalare xenforo

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Salutare am incercat sa instalez acest script la hostinger pentru a ma juca un pic cu el dar la instalare imi da aceasta eroare :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at [email protected] to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log."
Am trimis si un ticket la ei dar nu cred ca imi vor raspunde prea repede, este un cont de gazduire gratuit vreau doar sa ma joc cu scriptul sa vad daca il pot folosii pentru un forum, este un script ****** asa ca poate fi si de aici problema, deci ma poate ajuta cineva? cu o idee ceva?
 
cand incep procesul de instalare atunci cand ajunge la import ...phrases dupa un timp imi apare eroarea
 
cred ca aici este eroarea :

An exception occurred: Argument 2 passed to XenForo_Application::mapMerge() must be of the type array, boolean given, called in /home/u242904815/public_html/upload/library/XenForo/Dependencies/Public.php on line 304 and defined in /home/u242904815/public_html/upload/library/XenForo/Application.php on line 1174

  1. XenForo_Application::handlePhpError() in XenForo/Application.php at line 1174
  2. XenForo_Application::mapMerge() in XenForo/Dependencies/Public.php at line 304
  3. XenForo_Dependencies_Public->preRenderView() in XenForo/FrontController.php at line 582
  4. XenForo_FrontController->renderView() in XenForo/FrontController.php at line 158
  5. XenForo_FrontController->run() in /home/u242904815/public_html/upload/index.php at line 13
 
1. urca din nou toate fisierele
2. din cate vad problema este de la sistemul de cache instalat pe server si unele module necesare pentru a functiona.
3. ce versiune incerci sa instalezi
4. daca ai host in alta parte incearca sa faci install acolo sau testeaza orice alt host free, gen https://byet.host/free-hosting
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus