epayments!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut. Ati mai folosit careva siteul epayments? Aveti carduri la ei? Daca imi vine cardul acasa, trebuie sa platec 29 de euro, iar la delivery ce trebuie sa aleg?
 
Te referi la acest site https://www.epayments.com/tariffs_usd.html ? Ai vazut ce costuri au?
In opinia mea nu se merita si daca nu ai neaparata nevoie, nu intelege de ce ai alege aceasta firma.
do8S4EY.png
 
da, la acest site ma refer. Problema ii ca nu stiu prin ce metoda sa scot banii de pe propellerads...
 
Eu folosesc payoneer , cam asta e cea mai buna metoda la 100$ extragere. Cea mai convenabila ar fi in contul bancar , asta doar daca castigi o suma mult mai mare intr-o luna. Uite link de inregistrare daca doresti sa iti faci cont AICI
 
Am cont, insa la card imi arata de vreo 2 luni ca ii tot in review. Trebe sa ai bani in cont ca sa iti ajung cardul?
 
Nu trebuie sa ai bani sa iti elibereze cardul. Eu dupa ce am optat pt card in 2saptamani mia ajuns acasa
 
Pai poate nu ai bagata bine adresa, nu ai completat ceva bine..... Trimitele Email si vezi ce zic.
 
Am cont, insa la card imi arata de vreo 2 luni ca ii tot in review. Trebe sa ai bani in cont ca sa iti ajung cardul?
Asta am patit si eu acum multa vreme. M-am inscris, completat totul dar nu am primit nimic. Nu am incercat sa cer explicatii.
Nu am continuat procesul pentru ca au taxe si comisioane mari.
 
Loading...
Back
Sus