EmailVision.Ro Teapa - Furt

Cosmin

Member
Registered
Acces Redus
emailvision1.jpg emailvision2.jpg emailvision4.jpg Am placerea de a posta primul.
www.emailvision.ro - Am tot primit fel si fel de e-mailuri de la respectivul ... ( nu stiu de unde a aflat de mine ) Prin care dorea sa colaboram ... am spus ok... in ce consta aceasta colaborare ?
El - Disscount major - sa imi plateasca din baza de date
EU - A sunat foarte bine ... trimit o cifra destul de mare de news... avand o baza de e-mail destul de mare de la paginile mele de like-uri ( se poate importa adresele celor ce au dat like la o pagina anume de fb )
Dupa cateva telefoane din partea lui ... pana la urma cedez si ii ofer 30k e-mailuri... tipul fuge ca si magarul in ceata ( probabil si astazi foloseste baza de date de la mine)
Site: Pe site-ul lui erau nenumarate firme inclusiv protv ca si clienti ... am si un printscreen si am zis ok ... avand 300 de clienti la portofoliu se poate lega ceva ( a scos portofoliul )
Dupa o perioada de timp contactez individul ... ma tot abureste ca incearca nu stiu ce servere .. intr-un final imi da un sms in care imi spune ... daca il mai caut SUNT MANCAT - Ca imi cumpara toata familia - ( hoo cocalar mic - te patezi pe piept de atata vitejie )
In attache gasiti cateva printscreen de la conversatie telefonica + email am editat adresa mea de e-mail - Se poate verifica nr de telefon cu cel din sms * multe dintre email le-am pierdut *
 
Toata lumea ar trebui sa vada cum vorbeste acesta cu clienti. Nu imi vine sa cred ca in zilele noastre cineva isi permite sa vorbeasca asa cu un client, cand totul se salveaza si poate fi postat oriunde.

[HASHTAG]#emailvision[/HASHTAG] sa vedem cu mai scoti urma asta de pe net acum. :D
 
Ultima editare:
Eu nu le-am fost client astora de la emailvision.ro , eu sunt doar pagubit :))), si acolo il tot intrebam de baza de date unde e ce a promis ca imi da sa trimit , ca da banii pana la urma si uite ce raspunsuri am primit
 
Loading...
Back
Sus