eMAG vinde masti de protectie fara adaos comercial

ombladon112

Active Member
Registered
Full Member
Seturi de 50 bucati Masti de protectie de unica folosinta pot fi comandate începând de astăzi pe eMAG, la un preț fără adaos comercial de 146,83 lei
Măștile sunt disponibile în seturi de 50 de bucăți, iar pentru că interesul este extrem de mare, dar și în scopul prevenirii revânzării la preț crescut, comenzile sunt limitate la o cutie pentru fiecare client.
Necesarul pentru cei care se luptă cu pandemia COVID-19 – medici, jandarmi sau militari- a fost prioritizat, iar primele cantități au fost distribuite deja prin programul „Donează pentru linia întâi”. Ne dorim, însă, ca fiecare român să aibă acces la măsuri de protecție de bază, astfel încât vom continua eforturile de aprovizionare în acest sens, iar prețul fără adaos va fi actualizat săptămânal, lunea și joia, pe baza costului mediu ponderat de la fiecare aprovizionare, afișat transparent în pagina produsului.
4291
 
:)) vrei "shy" tu 5 lei de la profitshare pentru mascute?:))

lasand asta la o parte, unde pana mea sunt fara adaos man ? acum 1 luna costau 40 de lei 50 de masti iar acum pretul e de aproape 4 ori mai mare :))))) (doar pentru ca scrie ca e fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca scrie ca sunt fara adaos)
 
:)) vrei "shy" tu 5 lei de la profitshare pentru mascute?:))

lasand asta la o parte, unde pana mea sunt fara adaos man ? acum 1 luna costau 40 de lei 50 de masti iar acum pretul e de aproape 4 ori mai mare :))))) (doar pentru ca scrie ca e fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca scrie ca sunt fara adaos)
Prețurile sunt în funcție de achiziție. Dacă cumpărai măști de pe aliexpress acum 10 luni le luai cu 20 de bani bucata. Acum dacă cumperi o iei cu 2 lei..dacă vinzi fără adaos adăugând costurile + transport, tva etc ăla e prețul
Să compari un lot de produse dintr-o perioadă cu alt lot de produse din perioadă de criză e absurd!

Repet, dacă EMAG cumpără azi 1000 de măști cu 10 lei bucata și le vinde cu 10 lei/bucata nu înseamnă că și-a pus adaos doar că acum 6 luni costa 20 de bani masca!
 
:)) vrei "shy" tu 5 lei de la profitshare pentru mascute?:))

lasand asta la o parte, unde pana mea sunt fara adaos man ? acum 1 luna costau 40 de lei 50 de masti iar acum pretul e de aproape 4 ori mai mare :))))) (doar pentru ca scrie ca e fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca scrie ca sunt fara adaos)
Tipic romanului de rând, te Invit sa înveți putina econometrie și sa cureți cookie in caz ca faci comanda.
 
Hai sa nu incepem cu astfel de postari.
A vazut o oportunitate si imcearca sa profite cate se poate si toti am face asta daca ne-am fi dat seama. :D
5 lei de aici, 5 de dincolo si uite asa in vara ''el'' face vacanta in bali si restul stam aici ne uitam la pozele lui. Cred ca ati prins ideea.

Esti interesat, atunci acceseaza, daca nu treci mai departe.
Este foarte simplu si nu iti aduce batai de cap.
 
Hai sa nu incepem cu astfel de postari.
A vazut o oportunitate si imcearca sa profite cate se poate si toti am face asta daca ne-am fi dat seama. :D
5 lei de aici, 5 de dincolo si uite asa in vara ''el'' face vacanta in bali si restul stam aici ne uitam la pozele lui. Cred ca ati prins ideea.

Esti interesat, atunci acceseaza, daca nu treci mai departe.
Este foarte simplu si nu iti aduce batai de cap.
eu doar doream sa subliniez acest aspect: doar pentru ca scrie ca sunt fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca este pus un text in care se specifica ca sunt fara adaos.

nu am eu probleme de comisioane. eu chiar as vrea sa castige fiecare cat mai mult, ca ce pana mea, pana la urma nu e ca fura de la mine ceva...
 
Cod:
3 lei/masca ==> https://altex.ro/set-masti-de-protectie-respiratorie-simbio-sb50pm-ffp2-3-straturi-50-bucati-albastru/cpd/MED50FM/
Tipic romanului de rând, te Invit sa înveți putina econometrie și sa cureți cookie in caz ca faci comanda.

citez:"mastile, oameni buni, se aduc in tara la 1,3 - 1,5 lei pe bucata" (cu tot cu taxe vamale, transport, tva exclus pentru importuri medicale)
sursa: Dragoș Pătraru și invitații săi Live Broadcast 15 aprilie 2020 (de la min. 11:20)- catalin tolontan, jurnalist

cum spuneam: " doar pentru ca scrie ca sunt fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca este pus un text in care se specifica ca sunt fara adaos. " have fun with "mascute"! :rolleyes::)))
 
citez:"mastile, oameni buni, se aduc in tara la 1,3 - 1,5 lei pe bucata" (cu tot cu taxe vamale, transport, tva exclus pentru importuri medicale)
sursa: Dragoș Pătraru și invitații săi Live Broadcast 15 aprilie 2020 (de la min. 11:20)- catalin tolontan, jurnalist

cum spuneam: " doar pentru ca scrie ca sunt fara adaos nu inseamna ca sunt fara adaos, inseamna doar ca este pus un text in care se specifica ca sunt fara adaos. " have fun with "mascute"! :rolleyes::)))
Daca l-ai citat pe Tolo care e jurnalist sportiv, si ala de redacteaza la libertatea, e clara treaba!
 
Tolo care e jurnalist sportiv
Off topic
Legat de Tolo,
Nu prea imi place de el si nici nu urmaresc ce scrie sau face, insa mi-a atras atentia acum 1 an la niste conferinte de presa ale guvernului si oameni politici.
Din toti jurnalistii de acolo el a fost singurul care a venit cu intrebari demne de un jurnalist si nu venite din redactie asa cum au facut restul. Adica intrebari care mai toata lumea le avea pe buze si un alt lucru care am vazut era singurul cu respect fata de cel care`i adreseaza intrebarea, restul niste boi si vaci.

Restul nu comentez.
 
Off topic
Legat de Tolo,
Nu prea imi place de el si nici nu urmaresc ce scrie sau face, insa mi-a atras atentia acum 1 an la niste conferinte de presa ale guvernului si oameni politici.
Din toti jurnalistii de acolo el a fost singurul care a venit cu intrebari demne de un jurnalist si nu venite din redactie asa cum au facut restul. Adica intrebari care mai toata lumea le avea pe buze si un alt lucru care am vazut era singurul cu respect fata de cel care`i adreseaza intrebarea, restul niste boi si vaci.

Restul nu comentez.
Facea chestii misto pana sa ajunga redactor sef la libertatea, de cand e la ei e numai prin coceni, ca asta se cere! Deci degeaba esti un om de succes daca in varful carierei te prostituezi!
 
Loading...
Back
Sus