Educativ/informativ - Vrei sa faci bani cu Amazon? - brand de 2,5 milioane

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member

Prima comandă a fost de 250 de bucăți. 2000 de euro ne-a costat și țin minte că le-am gresit. Ne-am chinuit cu ele, au avut recenzii de o stea. Am vorbit în permanență cu oameni le-am explicat că or să urmeze altele mai bune. La cea de-a doua comandă au început să vină recenziile bune și după ce am adunat vreo 25 am început să facem PPC (pay per click ). Am vândut tot, povestește Alexandru.
Alexandru Jurca și Mircea Joian au început afacerea în 2015 iar acum au 19 angajați, vând articole sportive sub brandul propriu în valoare de 750 000 de dolari pe lună și spun că un buget de 150 000 de dolari lunar, alocat publicității online.

Mai multe geasesti aici :http://www.startupcafe.ro/locuri-de-munca-oferte-job-uri-mobile.htm

Nu prea se ofera detalii aici , dar daca te uiti auzi ca spune despre Japonia ca un posibil venit, te sfatuiesc sa cauti si opusul Japoniei ,poate este in mesaj cu dublu sens,de asemenea te ajuta sa te motivezi .
 
Ultima editare:
De retinut ca au buget de 150.000$ pe Luna pentru ads.
Recomand pe viitor Pune toata informatia in topic si link catre sursa. Sa nu obligam userul sa acceseze alt site pentru a Citi toata informatia.
 
Loading...
Back
Sus