E-Bani.biz Auto Surf

Am avut eu un proiect de genul. Nu e functional pentru nici o tara. A-ads si arc nu o sa-ti sustina proiectul asta. Iar reclamele ce le ai in surf sunt 0, nimeni nu plateste.

Ce naiba faceti scam-uri dinastea pentru 20 Euro? Host de la namecheap nelimitat, da cum sa nu. Iti pica site-ul la 100 useri conectati.

A-ads la 1000 unici daca iti da 1$, arc maxim 3$ in 24 de ore ma refer. si tu daca ai atat o sa platesti minim 20 Euro.

Ai mai incercat schema pe clubptc ai pus si statistici fake pe analytics cu trafic bot de 9000 utilizatori conectati in acelasi timp...

Trafic de 60k useri si 40 de membrii.. lol.
 
Dupa cum spune si titlul ma laud cu urmatoarea pagina www.e-bani.biz . Scriptul se cheama Cash Mining Pro si practic functioneaza ca un auto surf traffic exchange doar ca umpic mai complex.
E proaspat deschis deci numarul de utilizatori inregistrati nu o sa reflecte "opulenta" insa proiectul e facut doar pentru Romania si cu putina investitie in reclama o sa iasa ceva frumos.
Da o sa primeasca toata lumea banii daca asta e urmatoarea intrebare , platile o sa le fac doar prin Paypal sau Payeer .
Banii pentru a plati membri vin din arc.io , a-ads si pe viitor si din reclama cumparata pe pagina.

Contul pe arc.io e proaspat insa am reusit in aproape 2 luni sa strang 180$ and counting.Vezi atașament 5194
Daca esti interesat de proiect te invit sa te inregistrezi iar daca ai o pagina web pe care iti propui sa primesti doar trafic din Romania anunta-ma si ptr ceva $$ modici o pot tine permanent fiind la deschidere.
Astept comentarii rautacioase sau nu :)
m am inscris...si am adus si ceva referali...sper sa mearga treaba si sa fie bani!
 
se scoate greu cate ceva.. plus ca nu il cad cine stie ce proiect, host nelimitat de la namehost, vezi sa nu :)))
Intrebarea aluia de pe iUmor...

"Nu te-ai saturat sa fii roman?"

La orice postare iti bagi nasul, la orice postare comentezi, ba ca nu sunt datele la firma, ba ca proiectul e teapa, ba ca hostul e de la namehost, ba ca Arsenie Boca avea paduchi cand era mic, ba ca mitropolitul Daniel a uitat sa se penseze s.a

Daca nu te intereseaza un proiect, mergi frumos pe la altele si lasa oamenii in pace trollerule!

Daca esti la fel si in viata reala atunci imi si imaginez ca esti fix persoana retrasa, fara prieteni care isi pune tot timpul intrebarea: "De ce nu am prieteni?".. rapunsul la intrebare il ai la fiecare postare a ta, esti o persoana greu de "digerat", pe mine unul m-ai plictisit din orice punct de vedere, la orice postare dau sa ma uit dau de comentariile dumitale inutile!
 
Daca nu te intereseaza un proiect, mergi frumos pe la altele si lasa oamenii in pace trollerule!
:)))) pai normal ca te am plictisit, daca dau totul "pe fata"

Daca esti la fel si in viata reala atunci imi si imaginez ca esti fix persoana retrasa, fara prieteni care isi pune tot timpul intrebarea: "De ce nu am prieteni?"..
tot la fel sunt si irl si, ghici ce?! am destui prieteni care ma plac asa cum sunt

dar daca spui tu asa e 100%
 
Mi se pare foarte amuzant ca "dai pe fata" doar ca daca feedback-ul venea de la cineva care avea macar 1 gram de materie cenusie activa atunci indiferent de cat de rautacios ar fi sunat feedback-ul poate il luam ca unul bun venit , insa tu din primele postari nu numai ca nu ai inteles absolut nimic dar mai si comentezi pe langa subiect si pe deasupra jignesti cu argumentele tale de cacat si nefondate .
Proiectul e facut doar pentru Romania , platile de la arc.io vin de pe alte site-uri si sunt folositi fix ptr sustenabilitatea paginii e-bani.biz
Asa ca feedback-ul meu pentru cat cacata ai mancat mai sus e " DUTE DRACU" :D
P.s : sustenabilitate - dexonline
 
=)) vai de capul meu cu cine am ajuns eu sa vorbesc pe forumuri .Ai dreptate nu e nici o plata :)) va rog eu MULT pentru cine mai citeste acest topic de pe aceasta comunitate sa nu se inscrie va implor eu si asa ati venit aproape 3 =)) ajunge ca e prea mult
 
=)) vai de capul meu cu cine am ajuns eu sa vorbesc pe forumuri .Ai dreptate nu e nici o plata :)) va rog eu MULT pentru cine mai citeste acest topic de pe aceasta comunitate sa nu se inscrie va implor eu si asa ati venit aproape 3 =)) ajunge ca e prea mult
site facut la plesneala
host nelimitat la neimcip ( vezi sa nu )
nici o dovada ca nu e teapa, etc
topic facut de user nou, prima postare cred !
ai mai incercat schema pe clubptc ai pus si statistici fake pe analytics cu trafic bot de 9000 utilizatori conectati in acelasi timp
 
Eu is curios la ce boala faci reclama tu ? Ce dovada vrei tu la o pagina nou deschisa =)) ? cat de cretin poti sa fii incat daca cineva nu posteaza faptul ca e gazduire nelimitate sa te faca pe tine sa intelegi/deduci ca e scam=)))
 
Eu is curios la ce boala faci reclama tu ? Ce dovada vrei tu la o pagina nou deschisa =)) ? cat de cretin poti sa fii incat daca cineva nu posteaza faptul ca e gazduire nelimitate sa te faca pe tine sa intelegi/deduci ca e scam=)))
pai faptul ca folosesti o gazduire, chipurile nelimitată, ne dovedeste cat se mult esti dispus sa investesti in acest proiect

traducere ptr tn
pai din cauza ca deoarece pentru ca ai un ueb ost fara numar, ne arateste cit de mul este tu dispus sa investeasca in e valoare punct biz

Si nu uitati, nici o masa fara pește!
 
Deci am 30 de referrali pe bani.biz(nu stiu cati sunt activi). si 0.11E...in 24 0re .intrebarare: crezi ca poti plati lumea sau procedam ca cu promoveaza24....numai reclama negativa! DA.sau NU!
MULTUMESC!
 
Eu is curios la ce boala faci reclama tu ? Ce dovada vrei tu la o pagina nou deschisa =)) ? cat de cretin poti sa fii incat daca cineva nu posteaza faptul ca e gazduire nelimitate sa te faca pe tine sa intelegi/deduci ca e scam=)))
Bai baiatule.
Mergi tare cu vrajeala ta de aici. Vii cu trafic de 9000 de oameni pe secunda si 60 de oameni inregistrati si namcheap nelimitat sau cum il numesti tu, e vrajeala.

Platesc dedicated server ca sa pot tine un site cu 20k unici, ce-i drept consuma 1%. Cand am ajuns la 3k pe namcheap a murit shared nelimitat, am luat VPS la 10k-12k a murit si ala.

Cat despre venituri. Asa arata un site real, nu vrajeala pe care o vinzi:
aici.PNGaici2.PNGaici3.PNGaici4.PNG

Astea inafara de a-ads is de luna trecuta + ca mai am venituri din Offerwalls de aproximativ 3000$ pe luna+ din parteneriate de aproximativ 600$ + bitmedia la care nu ma pot conecta de 400$.

Site-ul are 70k useri, nu 40 si trafic de 20k unici zilnic, nu 200.000 cum te lauzi tu si ai 0.001% din useri si venituri.

Ce ai tu nu e sustenabil si e o vrajeala imensa. + ca scripturile tale sunt ****** luate fara licenta de pe mn-shop ca te-ai suparat pe owner si spun asta din propria experienta, am avut script similar, se numea getcashfree.info pe care l-am vandut si in decurs de o luna a devenit scam.

Asa ca eu zic sa-ti dai delete la cont si sa mergi cu vrajeala ta in alta parte.

@AlexH te rog sa marchezi topicul corespunzator si sa nu permiti site-uri de ultima speta sa fie promovate. Stiu ca orice informatie e bine venita dar ce vinde asta aici pe engleza se numeste un mare bullshit.
 
Am incercat sa iti citesc termenii si conditiile, vezi sa nu. Site in ro termeni in en, si si aia pocita.

Gafe amuzante:
"Rulle"
You must login every day to receive referral commissions. If you're not active for more than 24 hours, you won't receive any commissions from your referrals until you login again.

If you don't login for more than 7 days you will start losing €0.02 every day until you login again or your account balance goes to 0.

You are not allowed to create or use multiple accounts, use fake infos or share theirs payment processors between them and others members.
vezi sa nu iti pui date reale pe un cacat de site facut la plesneala

You should know that each time you wanna do a "fishy" and "happy" thing our system will save this log.





You should know that if you try to "hack", "sql injection", "xss passthrought" and others "happy" things this will lead to the permanent suspension of your account



advertisements must be English.
 
Loading...
Back
Sus