DozaBot - Un bot interactiv pentru Serverul de Discord!

Nicutzy

Active Member
Registered
Full Member
doza.png

Salutare tuturor, am revenit din nou cu un nou proiect în mediul online, acesta fiind un bot pentru servere de Discord care rulează online 24/7, 100% românesc, ceea ce înseamnă că majoritatea comenzilor sunt și au descriere în limba Română.
În momentul de față acesta a primit insigna de bot verificat de la Discord și face parte din peste 100 de servere care alcătuiesc peste:
  • 3000 de canale;​
  • 160.000 de Utilizatori.​

Acesta a luat viață începând cu 1 Iunie 2021, dar în tot acest timp a primit numeroase update-uri, de la comenzi de muzică, la generare de gif-uri în funcție de anumite criterii de căutare până la comenzi de moderare a serverului cum ar fi comenzi de mute, kick, ban, blocarea anumitor cuvinte sau link-uri trimise pe server de către utilizatori... și multe alte comenzi utile zic eu.

Mai jos vă las link-urile utile ale acestuia, împreună cu câteva capturi de ecran de la diferite categorii existente în bot.
Dacă aveți server de discord sau aveți prieteni care au îl puteți recomanda mai departe și îl puteți utiliza. Aștept feedback din partea voastră!!​

Website: DozaBot - Un bot interactiv pentru serverul tău de discord!
Documentație: Despre mine - DozaBot

economy_command.pngfun_command.pngmusic_command.pngutility_command.png
Screenshot_1.png
 
Ultima editare:
Arata bine, nu prea folosesc eu discord.
Nu stiu exact cum funcționează dar daca poti adauga si opțiunea premium sa includă chatgpt sau chestii care ar convinge lumea sa plătească.

Oricum e de laudat sa ai atâția useri care-l folosesc.
Felicitări.
 
Loading...
Back
Sus