Download de pe Netu.tv

Deschide link-ul respectiv in Chrome si activeaza de la TubeDigger - Monitore Brower. Si daca iti gaseste , nu o sa-ti descarce tot , ca e varianta trial.
 
Deschide link-ul respectiv in Chrome si activeaza de la TubeDigger - Monitore Brower. Si daca iti gaseste , nu o sa-ti descarce tot , ca e varianta trial.
vad ca imi descarca jumatate din clip..dar fara sonor...sper ca nu face faze din astea si dupa ce il cumpar..dar in fine
mai vrea cineva sa cumpere ca vad ca zice ca merge pe mai multe pc-uri acel cd-key...deci facem cheta si cumparam :)))
 
vad ca imi descarca jumatate din clip..dar fara sonor...sper ca nu face faze din astea si dupa ce il cumpar..dar in fine
mai vrea cineva sa cumpere ca vad ca zice ca merge pe mai multe pc-uri acel cd-key...deci facem cheta si cumparam :)))

Eu am testat la episodul respectiv si se aude si vede foarte bine , adica bine pentru noi.
 
Mai poti incerca acesta AllDebrid: High quality unrestrained downloader, universal access, lossless speed.
Are multe site de stream si 14 zile e trial. Daca iti merge atunci poti merge mai departe.
asta costa cam mult...ca cere plata anuala in cel mai bun caz :D
 
Pai ai trial, vezi daca merge si daca da, atunci se merita.
Testeaza prima data sa vezi, apoi iti poti face cont la fiecare 14 zile sa ai trial.
 
Cand sa testez si eu, le-a picat mysql-ul :))
Cod:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
 
dupa cum vad acest program iti arata si numele filei de unde este clipul video(sau asta este numele care il pune la clip dupa descarcare?) ... dar problema este ca nu gasesc acea fila...daca reuseste cineva sa o gaseasca va rog mult sa ma anuntati si pe mine

bca2f37bb829a60e82ced18f73c8d1c7.png
 
E greu sa-i dai omului 10$ daca vrei atat de mult programul ? 2 pachete de tigari .. nu e capat de tara ... cum ai vrea ? sa donam fiecare care 50 de centi pana se strang acei bani ? ai nevoie de ceva, plateste si foloseste-l ... inteleg daca era vreo 100$ dar nu e cazul asa ca .....
 
Care vor filme de pe netul sau orice video lăsați aici linkul direct sau embem că le descarc eu și vi le uploadez pe 1fichier sau pe mega oriunde vreți ..pot descărca orice film/video de pe netul... metoda nu o dau dar este extrem de simplu,practic este la îndemâna oricui care are un PC / Laptop / telefon sau tableta cu android.
 
Pentru a descarca aproape orice video de pe net eu folosesc ant.com
Iti faci cont
Descarci extensia , e instalezi manual ca extensie a google chroom ( nu am incercat mozila opera ....)
Ca sa iti apara video-ul la extensie trebuie prima sa-i dai play la video
 
Ultima editare:
Pentru a descarca aproape orice video de pe net eu folosesc ant.com
Iti faci cont
Descarci extensia , e instalezi manual ca extensie a google chroom ( nu am incercat mozila opera ....)
Ca sa iti apara video-ul la extensie trebuie prima sa-i dai play la video
Extensia ANT este valabilă în magazinele browserelor Chrome, Edge, Firefox și Opera. Dar mai simplu este cu extensia Stream Recorder - download HLS as MP4, care pe PC sau laptop este valabilă doar în browserul Chrome (și în browserul Opera, dacă este descărcată mai întâi extensia Install Chrome Extensions). Iar pe Android extensiile din Chrome Web Store merg doar în Kiwi Browser.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus