Download de pe HBO GO

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Dupa cum spune si titlul as vrea daca se poate sa imi spuneti o metoda va rog prin care pot descarca clipuri la calitate buna de pe hbo go si cu dublarea dorita de mine si in caz de nevoie si sub...dar in principal doar clipul cu dublarea... :)))
 
Imi trebuie link direct la episod, fara cont nu pot accesa. Vezi ca poti face cont o luna gratis, descarci tot ce poti si apoi gata.
1. dupa ce ai facut cont poti folosi metoda care ti-am recomandat in topicul celalalt
2. poti incerca metoda youtube-dl link catre video - acesta merge in majoritatea cazurilor. E posibil sa ceara user si pass iar comanda va fi ceva de genul:
youtube-dl -u user -p pass url catre video
3. ai acel serviciu recomandat de mine si gasesti link in sidebar care poti testa sau acel download manager recomandat de alt user.
 
Imi trebuie link direct la episod, fara cont nu pot accesa. Vezi ca poti face cont o luna gratis, descarci tot ce poti si apoi gata.
1. dupa ce ai facut cont poti folosi metoda care ti-am recomandat in topicul celalalt
2. poti incerca metoda youtube-dl link catre video - acesta merge in majoritatea cazurilor. E posibil sa ceara user si pass iar comanda va fi ceva de genul:
youtube-dl -u user -p pass url catre video
3. ai acel serviciu recomandat de mine si gasesti link in sidebar care poti testa sau acel download manager recomandat de alt user.
mie nu imi functioneaza....nu pot sa iti dau link la clip..find ca nu apare link nou cand dau click pe videoclip..ramane acelasi link pe care ti l-am dat mai sus
 
@AlexH daca vrei as putea sa iti dau datele de la cont ca sa verifici tu daca poti sa descarci cu vreo metoda....
daca te intereseaza da-mi mesaj in privat...sau daca crede cineva ca poate sa ma ajute va dau acces temporar la cont ....
 
Cea mai buna solutie si singura disponibila la ora actuala este sa folosesti o placa de captura si sa inregistrezi de la tv dupa aplicatia hbogo sau pe pc cu OBS. Cele mai bune capturi sunt cele lossless compression de unde trebuie sa faci o encodare care dureaza ceva timp.

@Adrian Adrian

Functioneaza cu TubeDigger versiunea pro.
 
Cea mai buna solutie si singura disponibila la ora actuala este sa folosesti o placa de captura si sa inregistrezi de la tv dupa aplicatia hbogo sau pe pc cu OBS. Cele mai bune capturi sunt cele lossless compression de unde trebuie sa faci o encodare care dureaza ceva timp.

@Adrian Adrian

Functioneaza cu TubeDigger versiunea pro.
Merci de raspuns. De descarcat de pe pro ltv plus reusesc si eu insa nu pot decoda acel mp4. Imi poti spune te rog daca cu Tubedigger pro iti descarca fisierul decodat? Multumesc
 
Loading...
Back
Sus