Vand doua site-uri en cu vechime

PhoeniXman

Active Member
Registered
Full Member
Se pun la vanzare doua site-uri cu vechime, site-urile sunt pregatite pentru google adsense si acceptate in adsense, site-urile au vechime si articole unice, nu am avut timp de promovare seo, adresa site-urilor (detoxdiets.net si homedko.com), pret 90 euro/bucata, transfer bancar, multumesc.
 
Ca o precizare pentru ca au fost multi care au cerut statistici pe pm, am precizat ca site-urile nu au fost promovate si ca atare statisticile sunt irelevante, daca erau promovate si cu castiguri nu mai erau la pretul asta,
Site-urile sunt pentru cei care nu vor sa inceapa de la 0 si sa scuteasca 2-3luni de asteptare si sa intre direct in pita".
 
Ca o precizare pentru ca au fost multi care au cerut statistici pe pm, am precizat ca site-urile nu au fost promovate si ca atare statisticile sunt irelevante, daca erau promovate si cu castiguri nu mai erau la pretul asta,
Site-urile sunt pentru cei care nu vor sa inceapa de la 0 si sa scuteasca 2-3luni de asteptare si sa intre direct in pita".
Vinzi si contul de adsense?
 
Intelegem asta, dar tot 90 euro ma costa sa imi fac un site si sa imi aprob adsense pe el. Adica nu ne ai scapat de aatepare.
 
Intelegem asta, dar tot 90 euro ma costa sa imi fac un site si sa imi aprob adsense pe el. Adica nu ne ai scapat de aatepare.

Din experienta site-urile noi nu sunt acceptate in adsense, acum fiecare cu ideea lui, si sa fim seriosi, daca nu ai 90 euro (doua ore platite pentru un programator mediocru) sa dai pentru un site la cheie nu are rost deranjul.

Ca sa nu o lungim, asta e produsul, asta e pretul.
 
deci pentru ca sunt "incet la minte" m-am obosit putin (chiar si de pe mobil) sa verific putin unu din site-uri, si anume, detoxdiets.net. Si din ce vad pana de curand prin 2020 a fost un altfel de blog pe el cu un altfel de continut, nici nu are rost sa ii deschid si arhiva.

Blogul tau acum are in spate backlinks care nu sunt related la nisa pe care e site-ul in prezent, plus ca sunt niste backlinks care nu fac decat sa afecteze, plus ca ai o tona de pagini 404.

Acu inteleg de ce nu ai avut timp sa ii faci SEO, ca de fapt nu te prea pricepi la SEO, sa ma obosesc sa verific si celalalt site?

Uite aici si niste screen uri ca sa nu existe dubii ca vinzi ceva care poate pare ieftim dar de fapt de ce ar pierde cineva 90 de euro degeaba.

5026
5027
5028
5029
5030

Cam asa stau lucrurile, vrei sa vinzi ceva care nu ar ranka in viitorul apropiat pentru ca deja a fost spamat in cu totul alta nisa.

Cel mai probabil le-ai cumparat si ai realizat ulterior cam pe ce ai cheltuit banii. Ca sa nu mai precizez ca acum site-ul se afla intr-o nisa foarte competitiva.

Pe viitor te sfatuiesc sa nu mai fi arogant si sa nu mai consideri ca tu esti destept si restul sunt inceti la mine.

Numai bine!
 
Sa te "ajut" sa il "vinzi" si pe homedko? care si asta pana nu de mult a fost alt site in limba germana! se pare ca le-ai cumparat ambele de la aceeasi persoana.

Scuteste-ne cu s-a vandut, ca nici pe flippa nu vinzi asa site-uri. Mai bine ti-ai cere scuze ca ai fost arogant si te-ai dat cocos, si poate pe viitor inainte sa cumperi mizerii de site-uri ceri un sfat caci cel mai probabil pe aici sunt niste inceti la minte care au probabil vreo 10-15 ani experienta pe internet marketing.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus