Donez gratuit domeniu .biz nisa adult

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
Salutare așa cum spune și titlul,vreau sa dau gratuit domeniul www.adult4k.biz , achiziționat de la immdomain pe data 23/10/2020 și expira la data 23/10/2021...
Este un domeniu perfect pentru cei care se ocupa de site-uri pentru adulți.
Singura condiție este că cel care îl dorește și vrea să facă ceva cu el,este să îmi lase un backlink catre site-ul meu www.classicmovies.ro , pe toată perioada până la expirarea domeniul,iar daca vrea să îl prelungească atunci poate scoate acel backlink...
Aici cer ajutorul lui AlexH , in caz că cel care îl dorește nu lasă un backlink,AlexH poate să mă ajute cu recuperare domeniului de pe immdomain...
Lăsați mesaj aici numai dacă vreți să faceți ceva serios cu acest domeniu ,nu doar să îl țină pentru teste sau mai știu eu ce...
Domeniu are nameserverele de la bitshost.org care va da o lună gratuit găzduire,trafic nelimitat, Wordpress etc...
 
atatea restrictii de parca ai da adult.biz.

eu iti pot cumpara 100 de domenii daca imi lasi link, lifetime. te bagi?

cand ai bagat-o si pe aia cu recuperararea domeniului... e clar.
 
Degeaba , site-ul tau apare in google nesecurizat . Pierdere de timp .
 
Degeaba , site-ul tau apare in google nesecurizat . Pierdere de timp .
Atat timp cât nu vând ceva pe acel site și atât timp cât nu se cere date confidențiale la crearea unui cont nu vad de ce laș securiza,dacă era magazin online sigur că îl securizam,doar se lucra cu confidențialitatea datelor celor care își crează cont...așa ce poate să îmi fure codul embem de la player...pfff
 
atatea restrictii de parca ai da adult.biz.

eu iti pot cumpara 100 de domenii daca imi lasi link, lifetime. te bagi?

cand ai bagat-o si pe aia cu recuperararea domeniului... e clar.
Men este gratis,înțelegi gratis,nu degeaba a creat AlexH topicul cu titlul Cand nici gratis nu e destul aici te regăsești tu in acel topic...
Iar faza cu recuperarea contului este pentru cei care vor să șteargă backlink-ul pe perioada până îl reanoieste...

Bun o să schimb așa "dau domeniu gratis cu ssl și cu hosting + 1000€ în contul celui care îl va lua și îi voi adăuga și backlink pe cele 6 siteuri ale mele către acest domeniu pentru a satisface placerea celor care cred că nici gratis nu este bine".

Poate așa vrea lumea să aibă un domeniu gratuit timp de un an...

Auzi condiții , ce condiții sunt astea parca am cerut redirect către domeniul meu,sau cine știe ce,poate să pună acel link către siteul meu jos ca link exange,nu am cerut să altceva,mai toate site-urile au jos ca parteneri linkuri către alte siteuri...ce este atât de complicat de nu se poate scrie jos un titlu și un link...dar na...
 
Men este gratis,înțelegi gratis,nu degeaba a creat AlexH topicul cu titlul Cand nici gratis nu e destul aici te regăsești tu in acel topic...
Iar faza cu recuperarea contului este pentru cei care vor să șteargă backlink-ul pe perioada până îl reanoieste...

Bun o să schimb așa "dau domeniu gratis cu ssl și cu hosting + 1000€ în contul celui care îl va lua și îi voi adăuga și backlink pe cele 6 siteuri ale mele către acest domeniu pentru a satisface placerea celor care cred că nici gratis nu este bine".

Poate așa vrea lumea să aibă un domeniu gratuit timp de un an...

Auzi condiții , ce condiții sunt astea parca am cerut redirect către domeniul meu,sau cine știe ce,poate să pună acel link către siteul meu jos ca link exange,nu am cerut să altceva,mai toate site-urile au jos ca parteneri linkuri către alte siteuri...ce este atât de complicat de nu se poate scrie jos un titlu și un link...dar na...
"boss", vezi ca ce zici tu aici nu e donatie si nu e nici gratis. cauta in dex ce inseamna gratis. in momentul in care pui conditii pentru a face un anumit lucru, acel lucru nu mai e gratis si nici donatie.
 
Gratis înseamnă să nu plătești,asta spune în dex,iar eu nu cer bani , doar un link către site-ul meu,deci este gratuit și o poți numi și donație,dacă ceream bani ,bunuri materiale,ceva obiecte in schimb nu se mai numea gratis,dar că sa pui un text oriunde dorește cel care îl ia , nu este ca și cum aș cere ceva de valoare că sa nu se numească gratis...
 
Gratis înseamnă să nu plătești,asta spune în dex,iar eu nu cer bani , doar un link către site-ul meu,deci este gratuit și o poți numi și donație,dacă ceream bani ,bunuri materiale,ceva obiecte in schimb nu se mai numea gratis,dar că sa pui un text oriunde dorește cel care îl ia , nu este ca și cum aș cere ceva de valoare că sa nu se numească gratis...
un backlink de la acel domeniu, in cazul in care un viitor proprietar o sa se ocupe de acel site cum trebuie, este foarte valoros, mai ales pe termen lung, si stii bine asta. iar la definitia de gratis ai descris-o prin omisiune, deci cum ti-a convenit tie. mai are sens sa continui? nu cred, am zis destul. :D
 
un backlink de la acel domeniu, in cazul in care un viitor proprietar o sa se ocupe de acel site cum trebuie, este foarte valoros, mai ales pe termen lung, si stii bine asta. iar la definitia de gratis ai descris-o prin omisiune, deci cum ti-a convenit tie. mai are sens sa continui? nu cred, am zis destul. :D
backlink de pe adult pe site de filme... nu recomand deloc
 
Loading...
Back
Sus