Donatie pentru Tombola un Carut Electric

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
De sarbatori sa facem un gest frumos sa ajutam o persoana cu handicap sa primeasca cadou un carut electric care sa o ajute sa se deplaseze mai bine.
Aceasta tombola a fost initiata de Zolty Bogata si e posibil ca multi dintre voi sa fi auzit de ea.

Pe luna decembrie nu s-au strans toti banii pentru a cumpara un carut electric care apoi sa fie dat cadou in urma unei tombole. Este nevoie de inca 1600 ron, adica aproximativ 364 euro.

Minimul de participare este de 10 ron.

M-am gandit sa fac acest topic in speranta ca comunitatea roforum reuseste sa puna mana de la mana pentru a aduna diferenta de 1600 ron.

Eu am donat aseara 10 euro prin paypal, dar tu poti dona oricat doresti.


Cum poti dona:

1. Alegi metoda de plata.
- Paypal - [email protected] - specificat ''Pentru Tombola''
- Transfer bancar
CONT bancar:
CONT lei RO71 RZBR 0000 0600 1001 9118
Deschise la RAIFFEISENBANK sucursala Turda
RaiffeisenBANK (BIC/SWIFT: RZBRROBU )
Titular de CONT: EGYED PETRU ZOLTAN
Vă rog specificați ”Pt Tombolă”
- Plata prin posta
EGYED PETRU ZOLTAN
str. Principală nr. 50 loc. Bogata
com. Călărași Jud. Cluj
Vă rog specificați ”Pt Tombolă”
Se pare că poșta ia 5 lei, pentru a trimita 10 lei
2. Cand trimiteti banii specificati si pentru cine cumparati sanse
Lista persoane care participa in concurs. Acestea sunt pentru moment si e posibil ca mai multe persoane sa fie adaugate, asa ca puteti cere lista actualizata lui Zolty Bogata


Anni Maurer
Zecheș Ecaterina
Mocanu Doina
Petrila Florin
Mădă Mădălina
Alexandru Răileanu
Spinu Camelia

3. Pentru a cumpara cate o sansa la fiecare, este nevoie sa trimiteti 16 euro si daca 22 persoane trimit aceasta suma, se va acoperi suma necesara pentru decembie.
4. Puteti cumpara sanse doar pentru o anumita persoana sau mai multe.

Recomand ca fiecare user sa doneze minimul de 2.5 euro prin paypal, ca gift si sa facem o fapta buna, sa aratam lumii ca suntem o comunitate puternica care se poate implica in astfel de cazuri si face viata mai frumoasa unei persoane in nevoie. Nu se stie niciodata cand vom avea si noi la randul nostru de ajutorul cuiva.

Plus orice serviciu cumparat de aici http://www.roforum.net/account/upgrades in luna decembrie 50% va merge catre aceasta tombola. Asa ca primiti un serviciu + faceti o donatie catre aceasta cauza.

Daca ati donat va rog sa postati dovada mai jos, pentru a convinge si pe altii sa o faca.

Multumesc si sper sa adunam aceasta suma.

Carutul electric pe luna noiembrie

Grupul facebook pentru aceasta tombola
https://www.facebook.com/groups/MarinicaSavu
 
zolty stie cel mai bine cum este sa ai nevoie de un mijloc de transport ( pentru persoane in aceeasi situatie ca el) este de apreciat ceea ce face, si el a fost ajutat si este o persoana deosebita. Voi dona si eu in cursul zilei de azi.
 
Am donat si eu, Mult Noroc.
donatie.png
 
Sa donam zic... O suma pe care noi nu ii vom simti lipsa, dar cineva se va bucura. Sa donam si sa fim bucurosi ca putem face astatombola.png
 
Va multumesc pentru donatie. Sa stiti ca ati facut ziua mai placuta multor persoane pentru simplu fapt ca le-ati aratat ca exista persoane cu inima buna in tara asta.
Si nu uitati sa postati dovada ca in acest fel convingem si pe altii sa doneze.
Multumesc.
 
@AndreeaElena Multumesc pentru donatie.
Poti alege o persoana sau maxim 3 din aceasta lista la care oferi sanse?
O sansa este 10 ron

Tombolă Ianuarie
Andrea Elena Cazan 67.5 lei (15 euro)
Anni Maurer = 50 lei 5 șanse nr 1 la 5
Ciulean Vasile = 10 lei 1 șanse nr 6
Anni Maurer = 10 lei 1 șanse nr 7
Mireșan Flori = 40 lei 4 șanse nr 8 la 11
Macai P. Alexandru = 40 lei 4 șanse nr 12 la15
Ilie Bogdan

Lista este una provizorie si pentru una actualizata, il puteti intrea pe @zoltybogata
 
Ultima editare:
poate am noroc sa castig ca as avea nevoie poate ma ajutati. numele Ilie Bogdan
Confirm ca userul @bodoborddo aka Ilie Bogdan este paralizat si i-ar prinde bine un carut. Deci cine vrea sa-i cumpere sanse sa o faca, ca este coleg de al nostru.
Am donat si eu doua sanse acum pentru
Anni Maurer - 2 sanse
Ilie Bogdan - 2 sanse
37eaadfc0ab24fde96e9be1baeafd516.png
 
Loading...
Back
Sus