Vand Domeniu adult (webcam) - venit de 1500$ in ultimele 3 luni, pret 1500$

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
O sa va scutesc de motivele personale din cauza caruia il vand si o sa trec la subiect.

Vand nume domeniu adult, numele e catchy, format din 4 litere urmate de cuvantul cams (.com).

Trafic consistent, 80% din el vine din videoclipuri urcate pe xvideos (pe 2 conturi diferite, unul cu vechime de ~650 zile si altul de ~1400 zile) si restul pe alte site-uri de genul si gifuri lasate online si shared intre oameni. Conturile xvideos nu vin in pachet, dar le-am mentionat pentru a sti ca in eventualitatea in care unul ar fi inchis vreodata, traficul tau nu ar disparea. Merg tot timpul pe mai multe surse pentru a fi asigurat.

Monetizat cu chaturbate whitelabel, statistici pentru ultimele 3 luni :

4393 4394 4395

55k unique hits, 227 signups, 1500$ castigati.

Este un "mismatch" intre statisticile de la google analytics si cele pe care le ofera chaturbate, cei care se ocupa cu asta stiu deja. Unul din motive e diferenta de gmt, iar celalalt este ca la cb e vorba de hits iar la analytics de useri, poti sa intrebi AICI utilizatorii roforum in caz ca nu esti familiar. Acestea fiind spuse, aici sunt si statisticile de la google :

Ultimele 30 de zile :

4396

Ultimul an :

4397

Vizitatori per tara in ultimul an :

4398

New vs Returning in ultima luna :

4399

Pret : 1500$ paxum

Domeniu inregistrat pe IMMDomain, deci ii zicem lui @AlexH sa il transfere daca te gandesti la siguranta (ne intelegem cu ce vrea el pentru acest transfer si il platesti tu, eu vreau 1500$ in contul de paxum).

Disclaimer : NU ofer si contul chaturbate, doar domeniul, adica trafic o sa fie in continuare, dar oamenii care s-au inregistrat pana in momentul de fata nu o sa iti aduca bani, doar cei care se inregistreaza incepand din momentul in care ti-ai pus propriul whitelabel pe el (adica poti sa il monetizezi si cu altceva, dar cred ca ar fi o prostie avand in vedere ca sunt returning useri care inca nu s-au inregistrat). Aceasta oferta e mai mult pentru cei care investesc intr-un venit pasiv pe termen lung, sunt sigur ca iti scoti banii investiti intr-un an, desi ar trebui mai devreme.

Da-mi PM pentru a vedea domeniul doar daca chiar vrei sa il cumperi.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Domeniu inregistrat pe IMMDomain, deci ii zicem lui @AlexH sa il transfere daca te gandesti la siguranta (ne intelegem cu ce vrea el pentru acest transfer si il platesti tu, eu vreau 1500$ in contul de paxum).
Transferul catre noul proprietar se face imediat si fara cost adițional daca are cont pe immdomain.
Pentru alt provider de domenii costul este in funcție de provider si se gaseste pe site unde ai cont.

Download TikTok videos

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus