Doi malaci se cearta

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Eu am incercat sa inteleg dece se cearta astia doi dar nu am reusit.
Video a fost postat pe afcebook si are aproape 1 milioane de vizionari in mai putin de 24 ore.
Cica ala imbracat este politist din brigada Mascatii.

Cica povestea incepe de aici
Polițistul ,,Godină de Suceava,, sare în apărarea colegilor .El dezvăluie pe pagina sa de facebook cum un luptător de la Serviciul de Acțiuni Speciale din cadrul Inspectoratului Județean de Poliție Suceava este agresat și înjurat de un individ dubios pe nume Galanton Bogdan chiar pe holul unui cinematograf din municipiul reședință de județ. Polițistul este unul din cei mai apreciați luptători din Grupa de Mascați ai Poliției Județene. De altfel, nu ar fi prima oară când polițiști sunt înjurați și batjocoriți de interlopi nu numai în județ ci și în țară.

Iată ce spune polițistul criminalist Bogdan Bănică
<p>Galanton Bogdan îl ,, întâlnește pe holul cinematografului un gabor, în speță BOLEA RĂZVAN. Își amintește că în trecut a avut de-a face cu oamenii legii și găsește de cuviință să-și etaleze prostia prin cele maxim 200 de cuvinte ce le cunoaște, adresând injurii, jigniri și amenințări în legătură cu activitățile profesionale ale colegului. Ba chiar il provoacă în mod repetat, îl impinge, îl agresează pe colegul nostru, deși este avertizat că va răspunde în instanță pentru asta.

Bogdane, dacă mie, luptător la SAS, boxeur de performanta, mi-e teamă pentru integritatea corporală a familiei mele, daca eu nu pot să ies liniștit cu copilul în parc sau la un film, atunci ce să mai zică un coleg de la ordine publică sau circulatie?Ce a făcut când Bolea l-a invitat afară să discute “bărbătește”? ,,spune polițistul criminalist care arată că planurile pe care și le-a făcut Galanton de a fi lovit de luptătorul SAS nu i-ar fi ieșit.</p>
<p>GALANTON BOGDAN (foto) este cercetat pentru ultraj .Reținut pentru 24 de ore,instanța a decis să fie cercetat in stare de libertate&[HASHTAG]#8230[/HASHTAG];</p>
<p>,,Bravo GABORE pentru ca nu te-ai lasat provocat, dar civilii si noi, gaborii ăștia mai silueți ce ne facem cu așa un urangutan pe străzi? A propos&[HASHTAG]#8230[/HASHTAG];știți ce înseamnă gabor pe țigănește? Înseamnă domn.<br />
Felicitări, GABORE!,, arată polițistul criminalist.</p>
 
Eu am incercat sa inteleg dece se cearta astia doi dar nu am reusit.
Video a fost postat pe afcebook si are aproape 1 milioane de vizionari in mai putin de 24 ore.
Cica ala imbracat este politist din brigada Mascatii.

Cica povestea incepe de aici
:) Am vazut ieri postarea asta. Cand a fost chemat afara "GURA MARE " s-a cam KKt pe el. Nu a mai iesit si filmarea s-a oprit. Oare de ce? Ca a vrut sa fie Smecher pe facebook ca il ameninta pe politist. Dar dupa mine s-a facut de tot rasul . Cand esti prost orice ai face TOT PROST RAMAI .
 
Loading...
Back
Sus