Doar o poveste....

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Ma baieti ma ...care e treaba cu femeile astea ca nu mai inteleg nimic.
Sa va spun ce mi s-a intamplatt mie:
Eu daca pun o poza orice fel ar fi ea..pe FB primesc un like ..doua din respect de la prieteni cu care ma intalnesc zi de zi...;)
Prietena imi spune ca eu nu i dau ei like la ce posteaza ea.....sunt genul de persoana care apeciez (LIKE )doar ce cred EU ca merita apreciat .
Bunn
Zic asa: Hai sa vedem la ce dai tu LIKE (apreciaza ea ).
46306e97aa28ee23c728f991be8f61c8.jpg

Lu asta i-a dat un LIKE ( il apreciaza )..pt ce????:eek:ce face omu ala?? se incoarda pt o plasa de pesti goala???
Hmmm
Stau, ma uit , ma gandesc .... ..si i spun asa:
Tu iti dai seama ca eu te am si nu m-am incordat de loc la bustul gol pt asta...nu pozez la fundu gol ..dar dormi cu mine...si nu am nici un LIKE (multumesc / apreciez ) de la tine ...nici nu dau dar nici nu cer...LIKE (apreciere ).
Nu mai LIKE ( apreciaza nimic ) din viata reala..totul in jurul ei se invarte in zona FB , Twiter , Wassapp.
Acu doaua saptamani am fost la pesti..am luat ceva cu toate ca nu sunt pescar..
BEREuzgMQL9PjmluVGXwxG5yxzWLphUm3F20_inONxE

Nu am luat nici un LIKE (bine ma prostule )
pe cand el :
hot_fish_guy.jpg

a primit un LIKE + owuu ( apreciere la cel mai inalt nivel )
pt ce nu stiu....ca..pesti mai mari ca el am....;)..blugi rupti cred ca am mai multi ca el...nu stau sa-i mai numar...la ce ma bate el..e apa ...LIKE ( apreciez ) o apa curata...( faza e ca la o apa asa curata ..tot orbu prinde peste ) v:D

PS:
Acuma doarme , maine am sa i arat postarea...sa vedem ..primesc un LIKE :rolleyes:
Tot ce scrie mai sus este o gluma serioasa.:D
 
Cunosc astfel de povesti care sunt foarte reale, chiar daca asta se vrea gluma.
Pentru mine facebook e un loc de joaca sa spun asa, un loc unde mai vad ceva din lumea larga. Am avut o prietena care era foarte suparata ca nu i-am dat cerere si ca nu mi-am schimbat statusul din relatie deschisa (care e pus asa de cand am facut contul) in Relatie cu X. Au fost discutii mari pe tema asta. Desi i-am explicat care este treaba si ca eu nu traiesc pe facebook si daca pentru ea conteaza asa mult ce pun pe facebook, atunci poate sa plece.
Apoi dupa i-am spus: Daca tot tii atat de tare sa fac aceste schimbari pe facebook, Tu dece nu ai facut toate acestea pana acum? Puteai da cerere (o acceptam), schimba statusul in relatie cu mine (acceptam), dar nu ai facut nimic din toate astea, dar imi ceri mie?

Apoi mai stiu cazuri unde EL nu avea voie sa stea de vorba pe facebook cu nimeni, chiar cu vechi amice, dar EA poate sta de vorba toata ziua cu toti analfabetii care nu stiu sa scrie. La fel stiu ca sunt fumei care cere parola lu` X la facebook, dar cand vine vorba sa o ofere si Ea spune nu, sau ofera la un cont care nu este important.

Cat despre like, doamne fereste ca TU sa dai unul la o tipa gooala, ca iti sar toate cratitele in cap. :p

La mine e simplu: Te cunosc azi, daca maine imi ceri facebook, sau sa fac schimbari pe contul meu, ori parola, iti spun imediat cu mare placere LA REVEDERE.
 
Ai perfecta dreptate cand e vorba despre like-uri pe Facebook. Eu sunt genu de persoana mai sociabila dar cu cine trebuie. Cine nu ma cunoaste si nu are ceva decat sa comenteze aiurea un block si am rezolvat problema. Eu sunt si o fire geloasa dar nu sunt atat de disperata incat sa ii cer parola de facebook lui iubitu. Fiecare are dreptu la contul lui privat.
Insa nu imi plac unele fete sa puna etichete pe pagina lui iubitu, cum ar fi dezbracate asta e chiar o lipsa de respect. Si faza ca el le lasa sa puna etichete chiar si goale. Trist nu ??
 
Loading...
Back
Sus