Divertisment inspirat din fapte reale ! Cel mai bun card?!

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Eh bine ,,multi vor spune ca sunt razna '' dar asta este opinia personala

Eh bine cum am ajuns aici ? cautand niste stiri sa vad daca este adevarat despre paypal si legatura lor cu crypto , pana la urma nu am gasit nimic oficial pe situl de striri de la paypal si nici pe situl de aventura paypal.Dece alte situri de crypto spun paypal in sus ,paypal in jos ..? in fine si asa am descoperit din citit in citit anumite chestii. Gen cel mai bun card ?Cel mai bogat om? Cel mai puternic om ? Toti astia de sus spun nu investiti in crypto etc.Am tras doar o concluzie sigur, astia de apar in mas media sunt doar fomalai care vor sa isi vanda produsul si oameni cu adevarat care trag sforile sunt undeva relaxati prin honululu...

Revenind la cel mai bun card pe internet ?

Pentru mine este monese , dece? pai, partener cu paypal ,paypal partener cu paxos ciudat nu ? , monese integrat in coinbase,paypal ,paypal detine 70%din actiuni de la https://taxbit.com (adica 90% din toate schimburile de crypto) pentru sec i detaliile noastre pentru crypto taxe .din care paypal alte parteneriate pana si cu dhl sub alte nume ascunse , si toti spun ca nu investesc in crypto ....hai sa fim seriosi ^_^ Dar citind stirile de la paypal si explorand iti dai seama de niste chestii cu timpul ))

De aici am ajuns la concluzia astia in mas media tot fomalai vor ramane non stop indiferent de timp .

#84 Pierre OmidyarFounder, eBay in top forbes 2020


Pierre Omidyar

Born in France to Iranian parents, Omidyar moved to the U.S. with his family at age 6.

ati inteles inca de cine suntem condusi

răspunsul este Imperiul Ahemenid din 480 î.Hr. Cunoscut și ca Imperiul Persan, este estimat că 44% din populația lumii era condusă de la tronul dinastiei ahemenide, în ceea ce astăzi este Iran, astfel devenind cel mai mare imperiu din istorie din punct de vedere al dimensiunii.

Il poate deranca relax pe mr amazon <daca isi declara toate averile>

Uni muncesc fizic mult si ne ofera si noua oportunitatea sa avem paine pe masa, iar alti sunt acolo jos in clasamentul 100 si fac bani doar din taxe .

Vedem doar ce alti doresc ca noi sa vedem .

Care este cel mai bun card pentru voi ? :)

Dece ar adopta chestia asta paypal cu crypto? cand are nasul bagat prea adanc dar fara ca sa recunoasca! Hotul neprins !

Iar acum si povestea asta are legatura cu ce am postat aici. Misterul creatorului Bitcoin si Elon Musk

Aici : Manipulare ?Te consideri un sclav in lumea virtuala ?Oportunitate


Si Aici la fel postam prin 2017 ! : Credeti ca poate ajunge btc pe langa suma de 1000 usd inainte sa ajunga la 60.000 usd in 2018 -19?

Ce cred eu ? va veni si o cadere mare , acum a fost sau este celebrarea lui btc de 10 ani de viata.Si pe urma vor vedea urcarea la 100.000 ? eu tind sa cred 1 satoshi va fi 1 usd ca valoare 0.00000001 daca va mai exista sau daca voi mai exista ^_^
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus