director web gratuit

Nu cred ca mai inscrie nimeni site-ul in directoare web ... si ca astect mie personal nu prea imi place
si ce crezi ca ar trebui schimbat? eu am vrut sa fie ceva simplu si eficient :)
 
e la ucoz ,e gratuit , o sa stea online ....
ms
Tocmai pentru ca e pe subdomeniu si nici nu oferta prea multa valoare un link plasat la tine nu o sa mearga. S-a dus vremea fermelor de linkuri si linkbuilding. Lumea se bazeaza pe continut original in perioada asta...
 
Nu vreau sa te descurajez, dar cum zic americani, directorul web este "yesterday news" !
 
nu am inteles exact ce ai vrut sa zici dar nu ma descurajez
Nu mai este de actualitate, am vrut sa spun, particica pe care o joaca un director web in rank-ul unui site practic tinde spre sub 1% !
 
Nu as inregistra site-ul meu pe un director cu nume de domeniu gratuit, extensia do.am este sub orice critica. Sunt o multime de reduceri pe internet, iti poti cumpara un domeniu la 99 centi, chiar si mai putin.
 
eu zic ca este mai esential continutul decat domeniul , in fine poate fi doar parerea mea
Pai care continut, descrierea unor siteuri ? Acela nu este continut, da, conteaza continutul cand scrii articole si poate fi si pe un subdomeniu free, dar si atunci cand erau in voga, directoarele serioase si puternice erau pe domenii cumparate ! !
 
Nu vreau sa supar pe nimeni, dar inscrierea in astfel de directoare fara niciun fel de autoritate este o pierdere de timp.
 
Eu am pus la cale un .info care este un WPMU si am oferit celor interesati sa isi scrie advertoriale in el. Trebuie doar ca cel interesat sa se autentifice si apoi poate scrie cat vrea (mai putin nisele acelea nasoale). Credeti ca se inghesuie lumea ?
 
Loading...
Back
Sus