dhost.ro ofera un pachet de gazduire gratuit

alin

Member
Registered
Cei de la dhost.ro au in oferta lor de gazduire web si un pachet gratuit, dar are anumite limite.
5 GB trafic lunar, 300 MB spatiu de stocare HDD, 1 domeniu gazduit, 1 baza de date SQL, 3 adrese de email si 256 MB memoria RAM.
Am acest pachet si sunt foarte multumit de el, iar despre suport nu am ce reprosa, mereu cand am avut probleme s-a rezolvat rapid.
Poti comanda doar un pachet de gazduire gratuit per client, am incercat mai multe si conturi diferite si nu prea mi-a iesit. Deci nu are rost sa abuzati ca voi pierdeti.
 
Hosting free folosesc doar la teste sau proiecte care ma doare undeva daca pierd datele ori este online. Pentru proiecte serioase nu recomand hosting free.
Legat de [HASHTAG]#dhost[/HASHTAG].ro
1. are multe erori pe site. Multe pagini nu functioneaza
2. Pagina Despre Noi nu exista.
3. Pare a fi reseller sau are server la 1and1.

Ma bucur ca pentru tine functioneaza, dar nu as recomanda la alti.
 
AlexH, serviciul de gazduire gratuit pe care il ofera este exact ca serviciile de gazduire platite pe care le ofera ei.
Panoul de control este cPanel si ai aceleasi optiuni ca un serviciu platit in cadrul dhost.ro
Folosesc serviciul oferit de ei din Decembrie 2013, de atunci pana acum nu am avut mari probleme sau down-uri mari.
 
AlexH, serviciul de gazduire gratuit pe care il ofera este exact ca serviciile de gazduire platite pe care le ofera ei.
Panoul de control este cPanel si ai aceleasi optiuni ca un serviciu platit in cadrul dhost.ro
Folosesc serviciul oferit de ei din Decembrie 2013, de atunci pana acum nu am avut mari probleme sau down-uri mari.
Nu am spus ca nu sunt buni sau nu ofera servicii de calitate, pentru ca nu i-am testat.
Dar personal nu as apela la o firma care are probleme pe propriul site, plus nu exista date de contact.
Fiecare e liber sa aleaga serviciul care-l doreste.
 
Loading...
Back
Sus