Dezactivare cont facebook

Slabe sanse.
Acum depinde si pentru ce a fost dezactivat. Daca poti face dovada ca acel cont de Instagram nu-l mai foloseai tu, sunt șanse sa îl recuperezi.

Eu cam 10 conturi dezactivate.
Unele sau reactivat singure dupa aproximativ 1 an.
 
Slabe sanse.
Acum depinde si pentru ce a fost dezactivat. Daca poti face dovada ca acel cont de Instagram nu-l mai foloseai tu, sunt șanse sa îl recuperezi.

Eu cam 10 conturi dezactivate.
Unele sau reactivat singure dupa aproximativ 1 an.
@AlexH , ce sa nu mai folosesc daca nu e contul meu? Cui sa dovedesc? N-am unde sa trimit un mesaj, un mail. Ai vreo adresa de contact?
 
In principiu ar trebui când încerci sa te loghezi sa iti apara daca nu esti de acord cu decizia sa trimiți cerere.
Nu mai știu cum este acum pentru ca sunt cuminte de ceva vreme.
 
In principiu ar trebui când încerci sa te loghezi sa iti apara daca nu esti de acord cu decizia sa trimiți cerere.
Nu mai știu cum este acum pentru ca sunt cuminte de ceva vreme.
Asta apare, cand incerc sa ma loghez

Ţi-am suspendat contul
Contul tău a fost suspendat deoarece contul de Instagram euneilnikkioo57m asociat nu respectă regulile noastre.
Pentru a contesta decizia, conectează-te la contul tău de Instagram asociat.
S-ar putea să ai dreptul de a contesta decizia în instanţele din ţara ta sau de a trimite decizia noastră unui organ autorizat de soluţionare a contestaţiilor.

 
Asta apare, cand incerc sa ma loghez

Ţi-am suspendat contul
Contul tău a fost suspendat deoarece contul de Instagram euneilnikkioo57m asociat nu respectă regulile noastre.
Pentru a contesta decizia, conectează-te la contul tău de Instagram asociat.
S-ar putea să ai dreptul de a contesta decizia în instanţele din ţara ta sau de a trimite decizia noastră unui organ autorizat de soluţionare a contestaţiilor.
Ia incerca pe linku asta https://m.facebook.com/help/contact/269030579858086
 
Loading...
Back
Sus