Descarcare muzica in telefon

Nidweb

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut tuturor. Am nevoie de o recomandare de site de unde sa descarc ceva muzica pe telefon. Nu as dori sa ma trezesc cu telefonul busit de la mai stiu eu ce virus sau ceva de genul. Multumesc anticipat
 
cauta pe google daca ai android aplicatia Ymusic. este copie 90% dupa youtube music. Eu pe aia o folosesc si poti downloada mp3, mp4 ce calitate vrei... este geniala :)
 
Am zis eu ca fac acea applicatie pentru asta insa nu am avut timp.
Voi activa pe hostimm.eu opțiune de download mp3 si voi scoate popup sa nu deranjeze.
Aplicatie nu știu sa recomand pentru ca eu descarc un playlist intreg cu ffmpeg in laptop si apoi o pun pe card.
Este si tutorial aici cum poti descarcă cu ffmpeg playlist de pe YouTube.
 
Eu folosesc o aplicatie numita snaptube (nu este pe google play, o cauti pe google), cu ea descarci orice de pe youtube, instagram, twitter si multe alte site-uri in format mp3 sau mp4.
O folosesc de cativa ani si e cea mai buna
 
Eu folosesc o aplicatie numita snaptube (nu este pe google play, o cauti pe google), cu ea descarci orice de pe youtube, instagram, twitter si multe alte site-uri in format mp3 sau mp4.
O folosesc de cativa ani si e cea mai buna
Aici era si intrebarea cu varianta pentru iphone
 
Aici era si intrebarea cu varianta pentru iphone
Sau nu stiu eu sa citesc, sau nu era specificat un tip de telefon. Dar avand in vedere că a menționat de viruși e destul de sigur să asumi că e vorba de android.
Intrebarea pentru IOS a venit deja de la alt membru care a postat după mine.
 
cauta pe google daca ai android aplicatia Ymusic. este copie 90% dupa youtube music. Eu pe aia o folosesc si poti downloada mp3, mp4 ce calitate vrei... este geniala :)
Mulțumesc. Ideea este că dacă dai căutare în magazinul play pt ymusic, apar mai multe aplicații cu acest nume.
Eu folosesc o aplicatie numita snaptube (nu este pe google play, o cauti pe google), cu ea descarci orice de pe youtube, instagram, twitter si multe alte site-uri in format mp3 sau mp4.
O folosesc de cativa ani si e cea mai buna
Mulțumesc. Aplicația este excelenta, asta căutam.
 
Loading...
Back
Sus