Delia - 1234 (Unde dragoste nu e)

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Delia Matache a lansat în online de ceva timp una dintre cele mai asculte piese ale verii: “1234 (Unde dragoste nu e)„.

Cu un așa succes, era normal să curgă cu comentarii în care fanii întreabă de un viitor clip, iar cum Delia nu își lasă fanii să aștepte, a filmat și montat clip nou nouț pentru piesa mult iubită. La piesă au lucrat Marius Moga, Robert Toma, Loredana Cavasdan şi Popescu Ileana Roxana.

Voi ce parere aveti despre aceasta piesa ?
 
Din cate vad este un cover dupa Unde dragoste nu e. Iar clipul pare a fi luat dupa nicki minaj.
Melodia pare draguta si singurul lucru care ma face sa o ascult iar, este refrenul si cam atat. :D
 
Delia intotdeauna uimeste, sincer imi place cum arata pasarica ei in acel costum...nu numai...tot corpul e frumos...si as mai vrea sa fiu eu crocodilul ala sa ma tavaleasca asa :D
Sa speram ca jegurile de la youtube/cna nu vor cenzura aceast clip, justificand ca e vulgar...ca si cel de la disclousure - help lose my mine

Imi cer scuze daca am avut un limbaj mai neadecvat :)
 
Delia intotdeauna uimeste, sincer imi place cum arata pasarica ei in acel costum...nu numai...tot corpul e frumos...si as mai vrea sa fiu eu crocodilul ala sa ma tavaleasca asa :D
Sa speram ca jegurile de la youtube/cna nu vor cenzura aceast clip, justificand ca e vulgar...ca si cel de la disclousure - help lose my mine

Imi cer scuze daca am avut un limbaj mai neadecvat :)
Delia este una din vocile care se mentine acolo sus ... iar cu cine lucreaza la imagine ... chiar a castigat ... vezi spectacolele ei ... chiar daca copiaza o face in mod placut ..
 
um arata pasarica ei in acel costum...nu numai...tot corpul e frumos...si as mai vrea sa fiu eu crocodilul ala sa ma tavaleasca asa
M-ai facut sa ma uit lar la clip. Nu e frumos din partea ta, sa bagi chestii din aceastea in capul oamenilor. :D
 
Loading...
Back
Sus