Opinie Dece ne uram atat de mult?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Raman surprins zilnic aici pe forum cat si pe alte surse de cata ura, invidie, gelozie vad.

Este imposibil ca oricare dintre noi sa le aiba pe toate, sa fie prezent pe fiecare nisa.

Daca lu x ii merge bine pe nisa lui, dece trebuie sa facem orice ne sta in putință sa-l ducem la ruina??

Eu personal ma bucur pentru fiecare reușită si încerc mereu sa ajut cum pot, chiar daca e pe aceiași nisa.

Au fost cativa care au încercat sa faca o copie dupa roforum si i-am ajutat pe toti pentru ca există loc pe piața pentru toti si cel mai bun sa câștige.

Ar trebui sa ne ajutam, sa ne cumpărăm serviciile, produsele, etc.

Am avut o discuție săptămână trecută legat de nisa IPTV.

Un tip cica foarte cunoscut pe aceasta nisa face undeva la 20k£ pe luna din IPTV.

Toti cei prezenți imediat au sărit cu sugestii, idei cum sa-i distrugă afacerea, ca este un bulangiu pentru ca nu împărtășește veniturile cu ei si alte rahaturi.

Nu am auzit macar pe unul sa spuna ca-l va susține sau macar sa învețe cum a făcut acesta si sa faca si el.

Care e faza ca Grigore castiga 20k £ pe luna si eu doar 1k.
Asta arata ca Grigore este mai bun decât mine si daca vreau sa castig la fel sau mai mult, atunci trebuie sa învăț, sa devin mai bun.

Daca muncesc, aloc timp să-i distrug afacerea lu Grigore cu ce ma aleg?
Cu absolut nimic, Grigore tot va avea o grămadă de bani, va începe un nou proiect iar eu voi rămâne același hater fara bani de tigari si cafea, dar voi fi super șmecher pe niste grupuri unde unii din mila ma vor lauda pentru ca i-am distrus afacerea lu Grigore.

Poate învățăm sa colaborăm împreună si asa poate vom reuși.
 
Loading...
Back
Sus