De vânzare site filme

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
Așa cum spune și titlul am de vânzare acest site classicmovieshd.com.
Nu mai am timp de el, deoarece lucrez la alte proiecte...
Site-ul este foarte cunoscut pentru filmele vechi și unice care le are.
Statisticile le puteți vedea pe google...
Domeniul expira prin martie 2023.
Hostul se plătește lunar 2,5 $ ...
Pentru a nu se pierde filmele care sunt postate pe site,dau și contul de netu.io .
Script unic,admin panel,adăugare filme și seriale fără nici-un fel de experiență din control panel...
Preț 800$ negociabil,daca este nevoie dau și contul de ok.ru că am și acolo foarte multe filme și seriale care sunt postate pe site gratuit inclus in același preț...

Screenshot_20220624-073958.png
Pe host mai am atașat încă un domeniu socialfun.club care îl dau și pe acesta inclus in același preț,cu tema adult eroz...

Daca am uitat sa mai specific ceva lăsați un comentariu și vă voi răspunde...
 
Ultima editare:
Din ce vad pe similarweb ai aproximativ 1k unici/zi. Cu acest trafic iti recuperezi investitia in minim 1 an jumate daca site-ul ramane la traficul acesta. Pretul mi se pare putin exagerat. Oricum spor la vanzare.
 
Un an și 3 luni vechime,iar ca trafic 1-1,2k pe zi,văd că dacă te uiți la site-uri de statistică diferă,cam niciunul nu arata exact...
Prețul este negociabil,se da cu 2 domenii cu contul de netu și de ok.ru...si cu 60 de seriale și 2827 de filme active postate pe site...
Pot da demo către control panel să vadă cum se adaugă filme ,seriale se generează automat de pe tmdb,setări , 8 spații de bannere pentru publicitate etc...
Are și 3 teme scriptul la care se poate schimba automat...doar bifezi ce tema vrei
 
Din ce vad pe similarweb ai aproximativ 1k unici/zi. Cu acest trafic iti recuperezi investitia in minim 1 an jumate daca site-ul ramane la traficul acesta. Pretul mi se pare putin exagerat. Oricum spor la vanzare.
In raport cu castigurile pe care le are el momentan in 6-7 luni recuperezii bani (asta daca se mentine asa, si nu scade/urca)
 
In raport cu castigurile pe care le are el momentan in 6-7 luni recuperezii bani (asta daca se mentine asa, si nu scade/urca)
Atât timp cât cumpărătorul se tine de site,și nu îl lasă baltă va urca 100%...
Eu unul am mai scăzut din cauza că nu prea am mai avut timp de el,dar când mă țineam de el aveam aproape 3k zilnic...
 
Loading...
Back
Sus