De unde cumperi followers pentru instagram?

AsyMax

Sales and Marketing
Registered
Full Member
Salut,
Am incercat ieri sa cumpar followers pentru intragram. Am cautat pe google si am ales un site dintre primele afisate.
Am platit pentru doar 500 sa vad daca e real si dupa cateva ore i-am primit ( ma rog in jur de 420). Problema consta ca dupa cateva ore au inceput sa dispara,
din 420 mai sunt 377. Ce naiba? :))
Acum nu stiu daca asa e sistemul ca e prima data cand cumpar asa ceva, dar daca voi spuneti ca e ceva in neregula, va pot lasa si site-ul de unde am luat ca sa nu mai aiba probleme si altcineva.

De unde pot cumpara sa fie reali si sa pot alege tara?
 
30 ron - 1000 urmaritori reali , worldwide, astept PM !!
 
Fara sa se supere colegul de mai sus care ti-a facut o oferta.
Nu exista conturi reale care dau follow sau like la poze. Motivul pentru care scad e ca facebook sterge conturile, sterge like sau follow pentru ca le vede supecte, sau cel care ti-a trimis cu ajutorul unui program da unfollow la cont.
Daca vrei conturi reale, atunci trebuie sa alegi varianta grea, adica cea manuala. :D
Mai sunt cateva topicuri pe forum pe acest subiect unde toti cei care sunt in domeniu acesta au spus acelasi lucru.
 
Salut,
Am incercat ieri sa cumpar followers pentru intragram. Am cautat pe google si am ales un site dintre primele afisate.
Am platit pentru doar 500 sa vad daca e real si dupa cateva ore i-am primit ( ma rog in jur de 420). Problema consta ca dupa cateva ore au inceput sa dispara,
din 420 mai sunt 377. Ce naiba? :))
Acum nu stiu daca asa e sistemul ca e prima data cand cumpar asa ceva, dar daca voi spuneti ca e ceva in neregula, va pot lasa si site-ul de unde am luat ca sa nu mai aiba probleme si altcineva.

De unde pot cumpara sa fie reali si sa pot alege tara?


Urmaritorii reali nu ii cumperi, cei care vand nu sunt reali sunt fake, nu iti vor aduce nici un beneficiu din contra vor dauna contului lui. Daca vrei urmaritorii reali trebuie sa ii faci tu sau sa platesti pe cineva sa iti managerieze contul. Mai poti aduce urmaritori reali din promovari platite, shoutouts sau powerlikes
 
Toti zic ca urmaritorii nu sunt reali, dar in unele cazuri chiar sunt .. Stiti aplicatiile sau site-urile unde dai follow, like si primesti puncte, apoi punctele le folosesti ca sa cumperi alti follower si like-uri ? Multi dintre cei care vand followers detin un site sau o aplicatie de genul.
De asta si scad de multe ori followerii, pentru ca majoritatea dau follow doar pentru puncte, iar peste ceva timp is retrag follow-ul. Daca ar fi fake nu ar mai disparea.
Vara trecuta incercasem si eu sa vand followers, cumparam de la cineva apoi ii vindeam mai scump. Dar inainte ca sa incep mi-am adaugat 2k followers ca sa testez apele si am intrat manual la peste 50 dintre ei, toti aveau poze, like-uri, comentarii, cineva mi-a si raspuns la mesaj.
 
Cred ca asta inseamna REALI....adica sa nu dispara..nu conteaza cum vin..conteaza sa ramana..sa dea like..fara obligati..fara programe..fara follow 4 follow doar sa fie la numar.
Reali adica vin din placere ..ca ii intereseaza pagina ta.
Gandestete ca tu joci footbal..si eu iti zic tie iti aduc pe stadion 50K suporteri REALI...eu ii aduc..dar ei nici macar nu se uita la meci...in 10 minute incep sa dispara...unul cate unul....Te intreb: Sunt Reali sau Fake ?
 
Loading...
Back
Sus