Dai o sansa

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ador sa discut cu oamenii pentru a afla si incerca lucruri noi. De foarte multe ori am descoperit foarte multe lucruri importante care in mode normal nu as fi acordat atentie.
Mai ales cand intri in contact cu persoane care toatal diferite de tine in toate punctele de vedere, poate fi chiar un dusman si tot poti avea ceva de invatat sau incercat.

In general nu acord atentie altor lucruri care nu sunt in lista mea din cauza timpului.

In ultima saptamana pentru ca au fost sarbatorile am fost de acord sa vad un documentar si un film care in mod normal nu le-as fi vazut. Va pot spune ca am ramas foarte imppresionat si ma bucur ca amicul meu a institat sa le vizionez.

1. We Are Your Friends (2015) - IMDb
Un film cu multa muzica si o poveste super.
2. Tales by Light (TV Series 2015– ) - IMDb
Un documentar foarte frumos care te va lasa masca.

Voi ati incercat ceva care in mode normal nu v-ati fi gandit si va placut?
 
Ador sa discut cu oamenii pentru a afla si incerca lucruri noi. De foarte multe ori am descoperit foarte multe lucruri importante care in mode normal nu as fi acordat atentie.
Mai ales cand intri in contact cu persoane care toatal diferite de tine in toate punctele de vedere, poate fi chiar un dusman si tot poti avea ceva de invatat sau incercat.


In general nu acord atentie altor lucruri care nu sunt in lista mea din cauza timpului.

In ultima saptamana pentru ca au fost sarbatorile am fost de acord sa vad un documentar si un film care in mod normal nu le-as fi vazut. Va pot spune ca am ramas foarte imppresionat si ma bucur ca amicul meu a institat sa le vizionez.

1. We Are Your Friends (2015) - IMDb
Un film cu multa muzica si o poveste super.
2. Tales by Light (TV Series 2015– ) - IMDb
Un documentar foarte frumos care te va lasa masca.


Voi ati incercat ceva care in mode normal nu v-ati fi gandit si va placut?

Varianta prima imi place ! O sa vizionez. In traducere romana cum se numeste?
 
Daca il gasesti, sa anunti pe undeva pe aici te rog, ca sa intru sa il vad
este acesta: Napoleon Hill's 13 Keys to Success from Think and Grow Rich (
STONE.RIVER.LEARNING.NAPOLEON.HILLS.13.KEYS.TO.SUCCESS.FROM.THINK.AND.GROW.RICH

)
vad ca are 15 episoade scurte.
 
Loading...
Back
Sus