Curs Gratis Curs gratuit SEO

Cred44

Active Member
Registered
Full Member
Salut tuturor.
Am gasit azi pe Facebook un link sponsorizat cu lectii gratuite de SEO. Pentru cei mai multi dintre voi nu stiu daca merita sa-l parcurgeti, dar poate fi foarte util pentru cei care sunt la inceput sau pentru cei care vor sa-si sedimenteze sau sa-si puna intr-o ordine fireasca acele cunostinte culese in timp si in diferite moduri.
Linkul este mai jos
Cod:
https://atelieruldigital.withgoogle.com/
 
A mai fost postat un topic referitor la acel curs. :D Oricum, bravo pentru gest.
 
imi pare ok, dar totusi sunt 80+ lectii si am terminat doar 29 in aproape 3 luni... Nu ma fascineaza extraordinar cursurile pentru ca nu folosesc tehnici, nu am la ce dar nu strica sa dai cu "google partener" in muciosii de la firmele de SEO de prin India... e teroare... orice pusti cu muci la nas e expert seo/sem :)
 
@DanN cam ai dreptate. Doar ca un curs este pe pagina la google sau este realizat de un Partener google, nu inseamna ca este unul bun si merita sa va pierdeti timpul.
Acum cateva zile cautam ceva ne net, unde am gasit un pusti de 11 ani care era Partener Google si oferea tot felu de sfaturi, plus oferea ca dovada un site. Domeniul era expirat si cand m-am uitat la data postarii era din noiembrie 2013.

Plus indienii sunt peste tot si sunt sigur ca multi dintre voi cand treceti peste aceste cursuri de multe ori ati spus sau gandit ca puteati face mai bine.

Daca aveti timp sa faceti cursuri online si vreti sa castigati bani frumosi, sa ma anuntati si poate dua share la metoda. :D

Nu spun ca testul de mai sus nu este bun, pentru ca nu l-am testat, doar sa fiti atenti.
 
@AlexH atata timp cat nu costa nimic, nu am ce comenta... pe langa cursul de mai sus, urmez si alte cursuri online de la Alison - E o poveste si cu cursurile de la Alison dar ma intereseaza pdf-urile ca sa le pun pe site :D . Cine are habar cat de cat si il omoara timpul liber poate sa se strice de ras urmand un curs online de la Alison... eu un am ras d'am pocnit cand citeam comentariile cursantilor si cursul in sine... deci EU, in Notepad fac un site intreg cap-coada si responsive (html-css) si tot imi iese cu 10+ fata de cursul pe care l-am urmat. Recunosc ca ma amuza!
 

Atașamente

  • Dan_Nita_Learner_Record (2).pdf
    166,7 KB · Vizualizări: 6
atata timp cat nu costa nimic, nu am ce comenta
Si sa si NU. Nu trebuie urmat sau luat doar pentru ca este gratis sau la oferta.
il omoara timpul liber poate sa se strice de ras urmand un curs online de la Alison
Bine spus cine are timp de stricat, atunci poate sa le urmeze pe toate.
Ma gandeam sa fac public si eu cursuri online, ca as face mult mai multi bani decat acum. :D
 
imi pare ok, dar totusi sunt 80+ lectii si am terminat doar 29 in aproape 3 luni... Nu ma fascineaza extraordinar cursurile pentru ca nu folosesc tehnici, nu am la ce dar nu strica sa dai cu "google partener" in muciosii de la firmele de SEO de prin India... e teroare... orice pusti cu muci la nas e expert seo/sem :)
de ce asa mult timp? eu l-am terminat complet in 9 ore :)
 
de ce asa mult timp? eu l-am terminat complet in 9 ore :)
@sandub69 - ei eu nu am un intelect atata de dezvoltat incat sa-mi imaginez doar ca am viionat si videourile :/ le-am urmarit pe toate cap-coada chiar daca unele sunt atat de... simple si logice. Acum sa nu crezi ca stau in fiecare zi sa urmaresc tutorialele :D - nu ma grabeste nimeni... nu am un job si nici nu merg la scoala asa ca timp am :D
 
Si sa si NU. Nu trebuie urmat sau luat doar pentru ca este gratis sau la oferta.

Bine spus cine are timp de stricat, atunci poate sa le urmeze pe toate.
Ma gandeam sa fac public si eu cursuri online, ca as face mult mai multi bani decat acum. :D

Alex... mai esti in Romania??? Aici tot ce e gratis/moca e de luat.... indiferent daca ne trebuie sau nu :p
 
Loading...
Back
Sus