Cunoaste cineva o metoda de postat anunturi

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Buna ziua
Cunoaste cineva o metoda sa automatizez postarea anunturilor pe diferite site-uri ?
Sa nu le mai adaug manual.
Si ceva softuri platite sau scripturi
 
Sujt destule dar nu imi aduc aminte de nici unul.
Cel mai bine este sa găsești pe cineva sa iti faca unul custom exact pentru site care vrei tu.
Eu înainte plateam 5-9 euro parca pentru a publica un anunț pe 300 site-uri și numele era publicatăanunturi.
 
Buna ziua
Cunoaste cineva o metoda sa automatizez postarea anunturilor pe diferite site-uri ?
Sa nu le mai adaug manual.
Si ceva softuri platite sau scripturi

Salut,
Eu am folosit multa vreme Wordpress Automatic Plugin.
A functionat perfect cat l am folosit apoi am renuntat deoarece prelua articolele exact ca pe celelealte siteuri si nu imi indexa google postarile.
 
Salut,
Eu am folosit multa vreme Wordpress Automatic Plugin.
A functionat perfect cat l am folosit apoi am renuntat deoarece prelua articolele exact ca pe celelealte siteuri si nu imi indexa google postarile.
Se refera sa posteze pe Olx,Publi etc
 
Dacă te referi la poză pentru postări wordpress, eu folosesc acest plugin de câțiva ani :


Este perfect. La opțiunea gratis a pluginului ai câteva imagini pe care le poți folosi, iar pe imagine se adaugă titlul postării, textul este customizabil, adică locația, fontul, culoarea, mărimea etc. (cred că ai putea face textul transparent astfel încât să fie doar poza automat, dacă nu ai nevoie de el)

La opțiunea cu plată îți poți adăuga propriile poze și deja sunt mult mai multe opțiuni, la versiunea cu plată de asemenea poți adăuga poze în bulk la toate articolele deja postate.

Eu îl folosesc la majoritatea website-urilor, partea bună este că se adaugă automat titlul și la poză, astfel ai clickuri și din image search pe google


Edit : am greșit topicul, voiam să postez asta ca răspuns la acest topic, tot al tău :

Cum pot uploada automat poze la un anunt ?

De asemenea am realizat că nu te refereai la website propriu, dar na, poate ajută oricum cuiva
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus